Každý z nás má dni, keď potrebuje vypnúť, pretože to jednoducho už nezvládame. Máme chuť kričať, ale nezmôžeme sa ani na slovo a miesto toho nám tečú slzy po tvári. Chceme sa postaviť, ale nedokážeme, preto sa vzdávame. CHYBA! Musíme sa naučiť postaviť sa tomu, aj keď to nie je zrovna ľahké.

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: unsplash.com
Skrývame sa za falošným úsmevom a tvárime sa, že je všetko v poriadku… Ale nie je. Ako sa postaviť na nohy? Ako si zachovať chladnú hlavu a byť silnejší ? V prvom rade sa zhlboka nadýchni a zavri oči. Predstav si, že je všetko na nule. Skús sa zamyslieť nad tým, čo chceš zvládnuť, pozri sa do seba, do svojho vnútra. 

TY vieš čo môžeš urobiť, vieš čo si schopná dokázať, vieš, že na všetko stačí len vôľa a výsledky prídu samé. Jedine v sebe môžeš nájsť chuť a silu bojovať, proti tomu, čo nezvládaš. Netreba sa báť urobiť ten krok vpred, ktorý môže všetko zmeniť. Tvoja cesta a tvoj boj sa premenia na nádej iba keď to skúsiš.

Zobraziť celú galériu (6)
zdroj: unsplash.com

Ťažké skúšky života sa nám nepletú do cesty preto, aby nás zlomili, či zrazili na kolená ale preto aby sme zistili akí sme v skutočnosti silní.  Všetko čo nás dokáže posunúť ďalej sme my ! MY si volíme našu cestu a ak sme na konci svojich síl, len MY sami sa môžme zodvihnúť a pokračovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.