Tento článok venujem všetkým tým kočkám a … aj by som povedala ženám, ale nazvime to dievčatám, ktoré si musia dokazovať, aké sú cool. Tento článok neškatuľkuje, nehovorí, že dnes je každá taká a že tento svet speje do záhuby. Ja hovorím o kategórií dievčat, ktoré nie sú vlastne hlúpe, ale keď chcete zapadnúť, čo pre to nespravíte, všakže?

Možno si po prečítaní tohto článku poviete, že som len ženská, ktorá závidí, má nudný život a potrebuje si to kompenzovať na tomto „hejterskom“ článku. Bohužiaľ, toto nie je ani tak „hejterský“ článok, ako skôr článok pravdivý a zároveň veľmi smutný článok. Pretože toto je téma, ktorá má posledné týždne/mesiace vlastne mrzí. Pretože to vidím často.

Dievčatá, ktoré sotva dosiahli vek 15 rokov si počítajú na prstoch, koľkých sexuálnych partnerov už vystriedali. Chodia na párty, kde sa pokojne nechajú obchytkávať, neskôr skúsia pár „vecičiek“ na záchodoch, občas si vyjdu von zapáliť a šup ho naspäť, na parket, kde treba opäť niekoho zlákať. Ak im kúpiš alkohol, vďačne sa ti odvďačia, ale pozor, lebo sa môže stať, že o chvíľu príde ich nasratý otec, ktorý ich bude ťahať von za vlasy, dá im domáce väzenie, no ona aj tak vybehne cez okno v jeden krásny večer, aby opäť mohla mať plnohodnotné zážitky.

unsplash.com

Viem, nečíta sa to ľahko, no verte mi, o to ťažšie sa mi to píše.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Ak nefajčia, nepijú, nenosia roztrhané silonky, nemajú swag a nemajú frajera alebo aspoň kamoša s výhodami, ako keby ani nežili a už vôbec nie sú cool.

Baby, kočky, prosím zobuďte sa! Nie ste vôbec cool, nie ste o nič populárnejšie (teda rozhodne nie v dobrom), nie ste o nič krajšie alebo lepšie, ak robíte veci, ktoré nie sú nielenže normálne pre váš vek, oni nie sú vôbec normálne. Toto je váženie si samej seba? Že hodíš status alebo fotku na insta, aká si smutná, že ľudia sú svine, ale to, že ideš neskôr von, kde sa potrebuješ naliať, aby si zapadla, vtedy už motivačné a hejterské citáty idú bokom? Je až neuveriteľné, koľko profilov na instagrame sú čistá pornografia, hoci ona má ledva 15, ale veď treba nahnať followerov, veď tak sa hodnotí hodnota človeka…

unsplash.com

Sakra baby, to ozaj neviete byť stále tie kočky, ktoré sa vedia zabaviť s dobrými kamarátkami, ísť na dobrú kofolu, kecať, lakovať si nechty a neísť proti celému svetu? Musíte neustále nadávať na rodičov, ktorí pre vás chcú len to najlepšie?

Nie si viac cool, ak fajčíš a piješ nasilu, len aby si bola typické dievča. Nie si viac cool, ak ti vlastne tie croptopy a krátke nohavice vadia, ale treba zapôsobiť, aby si bola sexy. Naozaj treba sledovať Kardashianky, dávať si pushupky, maľovať sa ako veľkonočné vajce, byť na každej párty, naháňať chalanov, nosiť všetky tie čiapky, swagy, ale pritom hovoriť: „som iná“?

Nechcem napísať, že generácia týchto dievčat je skazená, pretože nijaká generácia nie je dokonalá, no mám pocit, že dnešným dievčatám je núkané, aby boli sexy, aj keď sotva dostali občiansky preukaz. Musia byť dokonalé, musia mať frajerov, musia fajčiť slimky, opíjať sa a byť vlastne dospelé.

Komentáre