partneri
Pexels/cottonbro

Azda niet tej, ktorá by si nepriala byť u svojej drahej polovičky žiadaná čo najviac a intenzívne.  Udržať si záujem svojho partnera nie je úplne jednoduché, no tiež ani tak zložité. 

Každá žena má svoje „tajné zbrane“, prostredníctvom ktorých vie, ako na toho svojho. Existujú i také partnerstvá, kedy to za žiadnych okolnosti nejde a potom i tie, kde sa akýmsi spôsobom záujem zo strany toho druhého vytráca.

Niekedy na to jestvujú dôvody, inokedy sa záujem o partnera vytráca akosi spontánne. Vtedy často nechápeme, čo sa asi len mohlo pokaziť. O udržanie záujmu svojho partnera sa stačí raz za čas posnažiť aj z tej našej strany a to hneď niekoľkými spôsobmi.

Nečakané prekvapenie

Nielen my ženy zbožňujeme prekvapenia, podobne sú na tom aj muži. Niekedy naozaj postačí, ak preňho nejaké pripravíš bez toho, aby to čakal. Skús to a uvidíš, aké veci sa budú diať.

Buď preňho príťažlivá

To, samozrejme, neznamená, že takou musíš byť teraz za každých okolností a vždy. Avšak chlapi majú naozaj radi ženy, ktoré dokážu byť príťažlivé a vyprovokovať ich alebo zvádzať aj mimo postele. Nemusí ísť pritom hneď o milostné radovánky.

partneri
zdroj: Pexels/cottonbro

Sama sebou a predsa iná

Zamiloval sa do teba a vybral si ťa presne kvôli tomu, aká si. Ak by tomu tak nebolo, určite by ste netvorili pár. Raz za čas však môžeš prísť s nejakou príjemnou vonkajšou zmenou, ktorou ho určite očaríš a on to patrične aj ocení. Starať sa o seba sa naozaj oplatí.

Preber iniciatívu na seba

Áno, oni naozaj zbožňujú, ak sú ich polovičky raz za čas iniciatívne aj počas intímnych chvíľ. Nenechávaj všetku zodpovednosť v tomto smere vždy len na neho. Odhoď zábrany a buď preňho v nejaký večer tou dračicou práve ty. Bude z teba hotový a nielen to. Čo najviac vzrušuje mužov na ženách, sa môžeš dozvedieť napríklad aj v tomto našom článku.

Viac z kategórieDating