Ak sa ti v poslednej dobe šťastie otáča chrbtom. Ak už nemáš silu sa smiať, nechce sa ti vytiahnuť päty z postele. Všetko na okolo ťa irituje a ľudia unavujú. Ak si na úplnom dne a nevieš kam ďalej, tak čítaj….

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

unsplash.com

Vyťaž zo zlej situácie niečo dobré. Využi svoje slabosti a premeň ich na svoju zbraň. Je to ako s čiernou farbou. Všeobecne sa tvrdí, že je smutná, pochmúrna. No my ženy si ju na seba nahodíme a vyzeráme absolútne perfektne. Veď k čiernej stačí ako doplnok sebavedomie a tvoj úsmev. Zrazu je čierna fajn, lebo si si našla jej pozitíva a pozdvihla si ich. Nevadí ti čo sa o čiernej vraví, ty ťažíš práve z toho dobrého čo ti ponúka. Áno, viem, život nie sú len čierne šaty. Ale ak ti bude zle, tak si ich aspoň v duchu obleč a predstav si ako vykročíš sebaistá do sveta. Urob to aj keď ti bude ťažko.

unsplash.com

Pozbieraj všetku svoju silu. Nadýchni sa zhlboka a vedz, že mnoho vecí, ktoré ťa teraz trápia, budú o rok nepodstatné. Aj tie veľké starosti sa časom rozplynú. A nie len rozplynú, dokonca budeš rada, že ti to nevyšlo lebo prišlo niečo oveľa lepšie.

unsplash.com

Moja drahá, všetko je to v úplnom poriadku. Pokojne sa podvoľ smútku a na chvíľku sa opusti, ak vyventiluješ ten vnútorný tlak, ktorý ťa sužuje. Zapáľ si sviečku, daj si pohár vína. Keď potrebuješ plakať tak plač, choď si zabehať, urob čokoľvek, čo ťa urobí o niečo šťastnejšiu. Ale hlavne sa nevzdávaj. Nájdi šťastie aj v nešťastnejšom období života. Veď život nie je len biely a čierny. Je tak prestrofarebný, ako si ho urobíš ty. Buď silná, ty na to máš!