Ak sa ti páči, jednoducho niečo povedz. Hlavne nebuď ticho. Ona je tam a čaká len na to, aby si niečo urobil. 

Ak sa ti páči, neposielaj jej niečo, čo ti ju pripomína. Zober telefón a povedz jej: „Chýbaš mi a myslím na teba.“

Ak sa ti páči, snaž sa byť prvý, kto jej popraje „dobré ráno“. Ona sa zaujíma o teba rovnako, ako by si sa chcel zaujímať ty o ňu, len jej to daj najavo.

Ak sa ti páči, nepoužívaj upozornenia na sociálnych sieťach na upútanie pozornosti, vstaň a choď za ňou. Ak sa ti páči, obdaruj ju malým komplimentom a povedz jej, že je dnes pekne oblečená.

Ak sa ti páči, neuspokoj sa s tým, že ju len vidíš. Pretože určite chceš urobiť niečo viac. A teraz ti hovorím, urob to. Urob presne to, čo chceš urobiť. Pozvi ju von na večeru, nielen na šálku kávy.

zdroj: unsplash.com

Ak sa ti páči, povedz jej to tam. Pretože ak jej to nepovieš ty, určite jej to skôr či neskôr povie niekto iný. Nebude na teba čakať navždy.

Ak sa ti páči, rešpektuj ju, buď k nej úprimný, neklam jej a neskrývaj svoje pocity. Ak si si istý, že to nie je len jednostranné, musíš sa poponáhľať. Ak to nie je len jednostranné, bude sa o teba snažiť aj ona. Bude ťa chcieť rovnako veľmi, ako chceš ty ju.

Áno, bude to komplikované. Ale musíš to urobiť. Pretože ak sa budeš báť, nikdy veci neposunieš dopredu a nikdy sa nedozvieš, že to mohla byť láska tvojho života.

Aj ona má strach. Samozrejme. Ale ticho si želá, aby si bol ten, kto urobí prvý krok. Má ťa rada, len čaká na znamenie, ktoré bude dokazovať tvoju náklonnosť.

Takže ešte raz – ak sa ti páči, povedz jej to. Povedz jej to skôr, než jej to povie niekto iný.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.