Jedného dňa vzal môj známy na rande dievča, ktoré spoznal cez Tinder. Vo väčšine prípadov ide ľuďom na tejto sieti len o jediné, no v tomto prípade to bolo inak.

 Už od začiatku medzi nimi fungovala neskutočná chémia. Nikdy som sa nestretla s tým, aby sa môj známy – volajme ho Martin, chystal tak dlho. Prezliekal sa nespočetne veľakrát a to nehovorím ani o množstve voňavky, ktorú bolo cítiť v okolí piatich metrov. Bolo to jednoducho také rande, na ktoré sa človek naozaj teší.

Nie vždy platí pravidlo, že chémia, ktorá funguje cez internet, bude fungovať aj naživo. No Martin mal tentokrát šťastie. Chémia fungovala obojstranne. Klasické alkoholické drinky sa zmenili na večeru, ktorá sa zmenila na dlhé prechádzky okolo Bratislavy. Jeden druhému mali stále čo povedať a ako čas plynul, Martin sa zamilovával.elitedaily_lumina_dating-800x400zdroj: elitedaily.com

Každý večer ju odprevádzal ku vchodu, no nikdy sa nedostal ďalej. Myslel si, že sa jej nepáči. No keď som sa ho opýtala prečo, dostala som odpoveď len : „Sranduješ?! Veď ma ani len nepozvala dnu!“

Úbohý Martin nevedel pochopiť, že dievča ho nepozvalo dnu, lebo sa jej páčil. Nechcela ho odlákať. Chcela si ho udržať. Chcela byť nedostupná, pretože všetky ženy vedia, že chlapi radi lovia.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Povedané inak: načo by si si kupoval kravu, ak by si mal mlieko zadarmo? Čiže – prečo by si randil s dievčinou, keby si mohol spať s hociktorou, hocikedy a bez záväzkov?

Všetky ženy podvedome vedia, že sex je naša zbraň a treba ju len vedieť správne použiť. Takže nabudúce keď sa na teba žena na prvom rande hneď nevrhne, nezúfaj.

tumblr_mgt0kjJdSg1qf9mevo1_500

titulná foto: elitedaily.com

 

Komentáre