Pár v poli

Skutočná láska nie je o tom, že ťa tvoj drahý vyzdvihne a vezme na luxusnú večeru, počas ktorej ti daruje stovku ruží, aby si nebola smutná, že bol zase celý deň preč. Hlboký vzťah sa skrýva vo všetkom, čo robíte spoločne, ako pár. V maličkostiach, ktoré sa zdajú byť všedné, no ak ich robíte, vieš, že ste si súdení.

Pre každého sa skrýva to čaro v niečom inom, no spomeňme si tu 7 vecí, ktoré z vás robia silnejší a prepojenejší pár, než sú možno tie ostatné. Milé, vtipné, ale aj vážne aktivity, ktoré robia vzťah krajším.

Vytváranie domova

Už spolu bývate a miesto, ktoré sa stalo vaším domovom, si vylepšujete podľa seba. Obaja rozhodujete o tom, ako to bude vyzerať, pretože sa tam chcete cítiť dobre. Hľadáte kompromisy, maľujete, renovujete, nakupujete, len aby ste si večer mohli povedať, že toto je vaše miesto. A najlepšie je, že sa vaše predstavy zhodujú.

Spoločné varenie

Nezáleží na tom, či máte okolo seba bordel alebo perfektný poriadok, či máte systém alebo nie, či on krája a ty miešaš alebo naopak. Dôležité je, že ste v súhre aj pri takejto bežnej činnosti, pri ktorej sa mnoho iných párov iba zbytočne poháda.

Rovnaká záľuba

Tá jedna, ktorá vás spája, pri ktorej sa zabávate, oddychujete či relaxujete. Môžete ju vykonávať bez slov a aj tak si ju užijete. O to viac, ak ste v tom spolu. Bez ohľadu na to, či si vedľa seba čítate alebo ste vyrazili na večerný beh, je vidno, že sa vaše duše stretli.

Hra pre páry

Aj v obyčajných spoločenských hrách sa ukáže, ako dobre ste prepojení. Či už sú to aktivity, karty alebo ste si vybrali niečo pikantnejšie len pre vás dvoch, ak sa dokážete nepohádať a ako tím spolupracovať a bojovať, máte dávno vyhraté.

Spoznávanie nových miest

Cestovanie, či už do vedľajšieho mesta alebo krajiny tisíce kilometrov vzdialenej, je dobrým testom, či ste si súdení. Musíte pracovať ako tím, vydržať spolu 24/7, zorganizovať sa, no najmä, užiť si to. A ak vás lákajú rovnaké miesta, potom nemáte nad čím váhať.

Dlhé prechádzky

Aj večerná prechádzka sa môže zdať ako program pre páry na dôchodku, no práve pri nej si vyvetráte nie len vlastné hlavy, ale zároveň je to znamenie, že milujete tráviť čas spoločne. Aj keby to malo vyzerať takto. A bez slov.

A ešte dlhšie nočné rozhovory

No a čo je najlepšie? Keď nemôžete zaspať a tak sa do noci rozprávate o všetkom možnom i nemožnom, hovoríte si príhody, odhaľujete sny, čistíte vzduch po nedorozumeniach. Ak by to nebola tvoja spriaznená duša, tieto okamihy by si s ním nezažívala.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating