Vieš, že je na ňom niečo zvláštne. Cítiš motýle v bruchu už len pri myšlienke na neho. Všetko medzi vami funguje, je tam chémia, iskra, dlhé rozhovory… Len vy dvaja. No len ak spolu robíte veci z nasledujúceho zoznamu, našla si partnera na celý život!

Posielate si zvláštne fotky

Teda zvláštne môžu byť akurát tak pre iných ľudí. Pre vás sú to smiešne či roztomilé fotky z vašich bežných konverzácií. Nehanbíte sa za to, ako na nich vyzeráte. Zahŕňa to tiež fotky z detstva či dokladov – veď tie by ste nikomu inému neukázali!

Preberáte rodinné drámy

Viete všetko nie len o sebe, ale i rodinných príbuzných. Vieš, čo najradšej varí jeho stará mama, aký držgroš je jeho strýko. Ak ich stretneš, cítiš, že sa poznáte roky. Ak sa navzájom podporujete aj pri rodinných drámach, ste spriaznené duše.

Dokončujete si navzájom vety

Ak dokončujete vetu toho druhého skôr, ako to sám stihne, je to jasné. Poznáte sa veľmi dobre a ste na jednej vlnovej dĺžke. Dokázali by ste si navzájom aj čítať myšlienky.

Myslíte na rovnakú vec v rovnakom čase

Nie je to len podvedomé čítanie si myšlienok, pri pároch, ktoré sú dokonale zohrané už môžeme hovoriť o telepatii. Keď prinesie k filmu sušienky, na ktoré si práve dostala chuť alebo keď si naraz spomeniete na tú istú vec. Náhody? Určite nie!

Ticho medzi vami je príjemné

Keď si s niekým nie ste blízky, aj pár sekúnd ticha medzi vami vyznieva trápne. Ale to nie je váš prípad, pretože sa pri sebe cítite tak prirodzene, že si ani niekoľkominútové ticho nevšimnete. Užívate si to, že ste pri sebe, aj keď myšlienkami inde.

Poznáte svoje trápne príbehy z minulosti

Ďalšia vec, s ktorou sa človek len tak niekomu nezverí je nejaká trápna historka z minulosti. Ak tie svoje navzájom poznáte, je očividné, že sa o seba zaujímate, veríte si a cítite sa tak dobre, že si jednoducho poviete všetko. A ešte sa na tom zasmejete.

Diskutujete o vašej budúcnosti

K tomuto niet čo dodať. S kým by si mohla riešiť svoju budúcnosť, ak nie s tým, s ktorým si ju predstavuješ?

Smejete sa spolu

Smiech je dôležitou esenciou vzťahu. Vytvára druh intimity a spája dvoch ľudí. Vaše vtipy budú navždy len vaše.

Píšete si hneď, ako sa stane niečo dôležité

S človekom, ktorý je pre teba dôležitou súčasťou života, sa podelíš o každú novinku ihneď. Či už sa ti stane niečo zaujímavé alebo aj zlé, je prvým, komu voláš. A naopak to platí tiež.

Seriózne sa rozprávate o živote

Nie je všetko iba o ružových okuliaroch a smiechu. Život prináša aj vážne otázky, a preto potrebujete diskutovať aj o nich. O vašich cieľoch, myšlienkach, situáciách, ktoré život prinesie. Ak si viete spolu sadnúť, vážne sa rozprávať a vymieňať názory, je to ono.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.