Považujú ma za hlúpu

Nepriznáš si chybu či zlyhanie

Ak si sa mýlila, nemôže sa stať, že by si sa za to ospravedlnila. Vlastne, ty ani nechceš nahlas priznať, že si sa dopustila chyby. Radšej sa budeš ticho tváriť, že je všetko v poriadku, len aby ťa niekto nepovažoval v istej chvíli za slabšiu.

Lenže práve to, že to priznať nechceš, robí z teba nevyrovnanú a nespravodlivú osobu, ktorá sa bojí pravdy. A to je hlúpe, že?

Nechceš sa zdokonaľovať

Nemáš pocit, že sa potrebuješ vzdelávať, ak už si skončila školu. Nebavia ťa knihy, nezaujíma ťa dianie vo svete, nemáš prehľad v aktuálnych udalostiach a vlastne, nemáš ani žiaden koníček, ktorý by si mohla rozvíjať. Stojíš na jednom mieste, mrháš svojím časom a potenciálom, pretože sa ti nechce.

Nerozumieš humoru

Hovorí sa, že múdrejší ľudia majú aj lepší zmysel pre humor. Má to byť kvôli tomu, že ich myseľ je otvorenejšia a vyrovnanejšia, preto si veci neberú príliš osobne, ak by sa ich to malo dotknúť. Keď má niekto obmedzenejšie myslenie, ľahko sa urazí a nemá pre žarty pochopenie.

Dávaj pozor aj na týchto 5 najčastejších chýb pri komunikácii, kvôli nim ťa potom ľudia nemusia mať ani radi. Ak chceš vedieť o aké chyby ide, prečítaj si tiež tento náš článok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife