Muž a žena

Žijeme v 21. storočí a už úplne neplatí, že záujem musí ako prvý prejaviť muž. Častokrát to urobí práve žena, aj keď čisto nevedomky. Sebavedomé, ale aj tie hanblivejšie z nás, prejavujú záujem o muža najčastejšie týmito spôsobmi. Nájdeš sa v tom?

Očný kontakt

Oči sú azda tá najčastejšia vec, na ktorú sa pri opačnom pohlaví upriamiš. Sebavedomé ženy nemajú problém nadväzovať očný kontakt často a niekedy aj s viacerými mužmi. Robia to celkom bez hanby. Neboja sa ho udržiavať dlhšie ako len pár sekúnd, opakovať to, mrknúť a pousmiať sa.

Ťažšie to už majú tie, ktorým takéto sebavedomie chýba. Tento typ žien nebude len tak okato pozerať po chlapoch na ulici či v bare. No keď už majú pred sebou objekt svojho záujmu, skôr či neskôr sa pozrú a pozornému mužovi stačí aj ozaj krátka chvíľka, aby spozornel.

Zamilovaný pár
zdroj: Instagram/andrewlepage

Usmievaš sa naňho

Ak sa ti páči nejaký chlap v tvojom okolí, pravdepodobne sa budeš na neho usmievať. Platí tu však to isté pravidlo ako pri očiach – sebavedomé ženy to dokážu hneď, tie hanblivejšie až po čase.

Keď sa však so ženou, ktorá má o teba záujem, dostaneš do kontaktu, úsmev bude určite to, čo jej z pier nezmizne.

Chceš sa rozprávať

Aj keď toto veľa z nás necháva práve na mužoch, existuje aj skupina žien, ktoré sa nehanbia ísť za chlapom prvé. No či už to budeš ty, alebo on, keď už prídete do kontaktu, budeš sa s ním chcieť dlho rozprávať. Preberiete všetko od práce, bývalých až po vaše koníčky.

žena úsmev
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Ak máš o muža záujem, odpisuješ mu

Ak ste si na seba vymenili kontakt, asi si už píšete. Dievča, ktoré má záujem, bude odpisovať pravidelne, na odpovede od nej nebudeš čakať dni, ale pôjde tu skôr o minúty. Ak sa pri správach s ním dokonca usmievaš, je to jeden zo znakov, že si v tom až po uši.

Našla si sa v týchto bodoch aj ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating