Muž bozkáva ženu na ruku
Pexels/Taha Samet Arslan

Kto by nechcel byť v posteli najlepší a užívať si to. Jedine tréningom, neustálym opakovaním chuťou a otvorenosťou učiť sa a skúšať, sa dokážeš zlepšiť. Dúfame, že ti v tom pomohol aj náš minulý článok. Ak nie, nezúfaj.

Tieto znaky ti prezradia, či si v posteli dobrá, alebo nie. Keď sa nájdeš vo väčšej polovici, si na veľmi dobrej ceste k tomu, aby tvoj partner nikdy neodišiel za inou.

Rada striedaš polohy

Si otvorená všetkým novým veciam a aj tomu, čo nepoznáš. Nebojíš sa striedať pozície, pretože vieš, že s tvojím partnerom ti nič nehrozí. Máš rada, keď to v posteli nie je len o jednej polohe a stereotype. Miluješ zažívať každú noc niečo iné.

Jednotvárne milovanie nie je nič pre teba, pretože sa po chvíli začneš nudiť. Pri tejto aktivite je pre teba dôležité byť neustále v strehu.

Na nič sa nehráš

Vždy si k nemu úprimná. Nebojíš sa odhaliť svoje emócie a povedať, čo sa ti páči, alebo naopak. Nemala by si svedomie na mieste, kebyže pred priateľom nie si sama sebou.

Radšej mu vždy povieš pravdu a dohodnete sa, že to budete niekoľkokrát skúšať. Aj toto je vlastnosť, ktorú na tebe ostatní obdivujú, nemá ju totiž hocikto.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating