Kto by nechcel byť v posteli najlepší a užívať si to. Jedine tréningom a neustálym opakovaním sa dokážeš zlepšiť. Dúfame, že ti v tom pomohol aj náš minulý článok. Ak nie, nezúfaj.

Tieto znaky ti prezradia, či si v posteli dobrá alebo nie. Keď sa nájdeš vo väčšej polovici, si na veľmi dobrej ceste k tomu, aby tvoj partner nikdy neodišiel za inou.

Rada striedaš polohy

Si otvorená všetkým novým veciam a aj tomu, čo nepoznáš. Nebojíš sa striedať pozície, pretože vieš, že s tvojím partnerom ti nič nehrozí. Máš rada, keď to v posteli nie je len o jednej polohe a stereotype. Miluješ zažívať každú noc niečo iné.

Jednotvárne milovanie nie je nič pre teba, pretože sa po chvíli začneš nudiť. Pri tejto aktivite je pre teba dôležité byť neustále v strehu.

Na nič sa nehráš

Vždy si k nemu úprimná. Nebojíš sa odhaliť svoje emócie a povedať, čo sa ti páči alebo naopak. Nemala by si svedomie na mieste, kebyže pred priateľom nie si sama sebou. Radšej mu vždy povieš pravdu a dohodnete sa, že to budete niekoľkokrát skúšať. Aj toto je vlastnosť, ktorú na tebe ostatní obdivujú, nemá ju totiž hocikto.

Nerobí ti problém nemať očný kontakt

Niektoré ženy, hlavne romantické typy žien, musia mať pri milovaní očný kontakt. Ak ti to v posteli ide, takéto drobnosti neriešiš – chceš si to len užiť. Nezáleží ti na tom, či si s partnerom hľadíte do očí alebo nie, v posteli je pre teba dôležité niečo iné.

Dotýkaš sa samej seba

Nebojíš sa skúmať svoje vlastné telo. Objavuješ citlivé zóny s radosťou a vždy sa na to tešíš. Či už sú to prsia, nohy alebo tvoja „mušlička“. Baví ťa sledovať, ako tvoja pokožka reaguje na jemné a vzrušené dotyky.

Vieš si povedať, čo chceš a ako to chceš

Jedna z vlastností, ktoré muži na ženách najviac milujú. Keď vieš byť dominantná a povedať si, čo v posteli chceš a ako to chceš. Tvoj frajer je okamžite vzrušený a na váš intímny život sa nemôže sťažovať. Priťahuje to doslova každého chlapa, takže ak to dokážeš, si najlepšia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.