Photo by Allan Filipe Santos Dias on Unsplash

Vzťahy nebývajú dokonalé. Každý pár má svoje problémy, no väčšina z nich ich vie rozumne vyriešiť. A potom sú tu veci, pri ktorých netreba ostávať trápiť sa, ale radšej utekať za lepším životom. Láska toho síce znesie veľa, no ak tvoj partner robí niektorú z nasledujúcich vecí, premysli si, či váš vzťah má skutočnú budúcnosť, a to rozprávkové „a žili spolu šťastne“. Pretože vo vzťahu musíte byť šťastní obaja.

Prehnaná žiarlivosť

Trocha žiarlivosti patrí do každého zdravého vzťahu. No ak už tú pomyselnú zdravú hranicu jeho žiarlivostné scény prekračujú, dvíhame varovný prst. Je pekné, že ťa nechce stratiť, no podozrievať každého chlapa, ktorý sa pri tebe objaví z toho, že ťa už láka k nemu do postele je prehnané. A ak už stihol vydať rozkaz, že sa s inými chlapmi nesmieš stýkať, mala by si sa zamyslieť. Naozaj chceš toto prežívať ďalšie roky svojho života?

Mamičkin maznáčik

Toto je z iného súdka, no ženy, ktoré taký typ muža zažili by vedeli rozprávať o tom, ako rýchlo treba utekať. Na začiatku to vyzerá, že má s mamou úžasný vzťah a ty si šťastná, že si si našla chlapa, ktorý si váži ženy. Potom sa mamička začne starať do vášho vzťahu, radiť mu čo má alebo nemá robiť a práve ona bude dôvodom pre vaše hádky. A on sa vždy postaví na jej stranu. Je to na nervy a to nie ste ani len zasnúbení? Bež preč!

Psychický či fyzický útok

Téma, ktorá je aj napriek mnohým snahám pomáhať ženám stále aktuálna. Aj v dnešnej dobe sú ženy z najrôznejších dôvodov stále schopné znášať psychický či fyzický teror. Všetky ženy, ktoré to zažili radia iba jedno: odíď hneď po prvej facke. Najmä ak si mladá a slobodná nemáš dôvod znášať naďalej takéto veci. Vo vzťahu máš byť šťastná a milovaná, nie aby sa s tebou manipulovalo. Môže sa ospravedlňovať ako chce, ak ti dokázal ublížiť raz, spraví to bez váhania jedného dňa znova. Rovnako je to aj s psychickým nátlakom. Ak niekde v hĺbke duše cítiš, že niečo nie je v poriadku, zver sa niekomu, kto ti môže pomôcť. Nemáš sa predsa za čo hanbiť!

Nevera

Nevera sa síce dá odpustiť, no to by ste museli byť obaja veľmi uvedomelí, rozumní a milujúci sa ľudia, ktorí dokážu na vzťahu spoločne pracovať. Vo väčšine prípadov, kedy muž podviedol ženu to neostalo iba pri jednorazovke. Musíš si dobre premyslieť, či váš vzťah stojí za záchranu. Ale ak cítiš, že ťa klame, nemôžeš zaspávať každý večer s pocitom, že sa s tebou zahráva. Raz nájdeš toho, pre koho budeš naozaj jediná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating