Ak nájdeš muža, ktorý sa k tebe správa akoby si bola jediná na svete, nenechaj ho ísť. Práve tento muž ti ukáže, čo všetko si zaslúžiš. Dá ti lásku, po ktorej tak veľmi túžiš. Ak nájdeš muža, ktorý ti donesie kvet len tak, pretože si na teba spomenul, nenechaj ho ísť. Tento muž ti bude denne dokazovať, čo pre neho znamenáš.

Ak nájdeš muža, ktorý si vie priznať chybu a ospravedlniť sa ti, nenechaj ho ísť. Budeš vedieť, že nie je sebecký, egoistický a vie, že aj on sa môže pomýliť. Ak nájdeš muža, ktorý sa k tebe bude správať s rešpektom a úctou, nenechaj ho ísť. V dnešnej dobe je to tak vzácne, že budeš požehnaná žena, ak takéto budeš mať.

Ak nájdeš muža, ktorý chce uspokojiť a potešiť aj teba, nenechaj ho ísť. Je veľa mužov, ktorí myslia len na seba a žena pre nich nič neznamená, len objekt uspokojenia. Ak nájdeš muža, pre ktorého budeš prioritou, nenechaj ho ísť. Tento muž si na teba vždy urobí čas, nenechá ťa čakať a budeš vždy prvá, ktorá bude vedieť novinky z jeho života.

Ak nájdeš muža, ktorý sa bude snažiť, aby váš vzťah nespadol do stereotypu, nenechaj ho ísť. Obojstranná snaha je základ pre to, aby vzťah fungoval. Ak nájdeš muža, ktorý bude o teba bojovať, nech je to akokoľvek ťažké, nenechaj ho ísť. Tento muž vyhrá a získa si tvoje srdce, nič nie je viac príťažlivé, ako muž, ktorý vie, aký poklad má v žene.

Ak nájdeš muža, ktorý bude s tebou plánovať budúcnosť, nenechaj ho ísť. Dnešné vzťahy sú založené na rýchlosti, pôžitku a peniazoch. Tento muž to s tebou bude myslieť vážne.

Ak nájdeš muža, ktorý k tebe bude vždy úprimný a verný, nenechaj ho ísť. Tento muž bude pre teba poklad, pretože bude mať len teba a spolu si vybudujete čistý vzťah, ktorý bude len rásť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.