Muž bozkáva ženu, z jeho strany ide o napredovanie vo vzťahu

Niektorým párom trvá roky, kým svoju lásku posunú o nejaký ten level ďalej. A potom sú tu páry, ktoré napredovanie vo vzťahu berú rovno po dvoch krokoch. Spoločné bývanie je jedna vec, ale zásnuby po 3 mesiacoch vzťahu, či dieťa po polročnej známosti, to už sa všeobecne zdá byť trochu prehnané. Láske sa rozkázať nedá a zamilovaní ľudia robia veci tak, ako to cítia. No čo ak je na tom takto iba jeden z nich?

Čo ak ty nie si ešte pripravená, ale tvoj partner na teba akosi tlačí? Presviedča ťa na spoločné bývanie či svadbu, no aj keď ho ľúbiš, sú v tebe isté pochybnosti, či to predsa len nie je príliš unáhlené. Daj si pozor na to, aby za tým neskrýval úplne iný dôvod.

Pomsta bývalej

Mnoho ľudí robí takéto kroky iba kvôli tomu, že sa chcú pomstiť svojmu expartnerovi alebo sa mi vyrovnať. Nie je jeho bývalá taktiež zasnúbená, vydatá alebo už čaká bábätko? Možno sa on nechce cítiť ako ten, ktorý nenapreduje rovnako ako ona. Najhoršie na tom je, že ty si v tomto iba obetný baránok a on neberie ohľad na to, že ti tým môže ublížiť, pretože sa ešte nevyrovnal s vlastnou minulosťou.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Zlá finančná situácia

Napredovanie vo vzťahu by malo byť prirodzené a nie nútené z existenčných dôvodov. Nielen ženy, ale aj chlapi vedia využiť svoje polovičky k tomu, aby sa materiálne či finančne zabezpečili. Nenápadne ťa presviedča o tom, aby ste spolu žili a logicky to bude u teba, lebo ty vlastné bývanie máš a on nie? Nemá prácu, zatiaľ čo sa tebe darí a namiesto toho, aby vám pomohol finančne, rieši iba svadbu? Buď obozretná, či sa náhodou nechce iba poistiť.

Je to manipulátor

Medzi láskou a manipuláciou vo vzťahu je veľmi tenká hranica. V našom článku, ktorý si môžeš prečítať TU, nájdeš znaky toho, že s manipulátorom žiješ. Takýto človek si, okrem iného, chce „lásku“ poistiť a tak na teba tlačí v rôznych smeroch, len aby si bol istejší, že mu neujdeš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating