Instagram/nastjastasia

Nech dá ruku hore tá, ktorá hneď od začiatku vedela, že to s ňou jej nový nápadník nemyslí vážne, no aj napriek tomu si dobrovoľne nechala zlomiť srdce. Pochybujeme, že sa tu takých nájde veľa. Väčšinou si hlavu búchame o stenu až vtedy, keď je neskoro a pochopíme, že ten chlap v nás nevidel vážny vzťah tak, ako my v ňom. Nuž, aj toto sa pri randení stáva. Avšak, určite znaky ti môžu byť varovaním.

Ak muž hneď po prvom rande či len po pár stretnutiach robí tieto veci, vedz, že to s tebou naozaj nemyslí vážne. 

Neodpovedá na tvoje správy

Máte super rande a zrazu sa aj niekoľko dní neozve? Potom sa ospravedlní a tvári sa, ako by sa nič nedialo? Dáte si ďalšie rande, máte k sebe blízko a on sa k tebe správa, akoby ste už spolu randili dlho. Lenže potom sa opäť opakuje ten istý scenár. Dokedy ťa bude baviť čakať, kým bude mať na teba náladu? Ak by mu na tebe záležalo, nenechal by ťa vyvolávať mu bez odpovede. Zdá sa, že si mu dobrá len vtedy, keď mu to vyhovuje.

Tlačí ťa do postele

Keď medzi vami lietajú iskry a neviete odolať vášni, tak prečo nie? Lenže, ak ty to tak necítiš, no on sa správa priam dotieravo, pretože ťa chce vyzliecť, potom mu nikdy ani o nič viac nešlo. Chápeme, že muži ho majú občas problém udržať v nohaviciach, no NIE je vždy NIE. Nenechaj sa presvedčiť proti svojej vôli, ak ťa má rád, určite sa nebude hnevať.

Žiada ťa o pomoc

Ledva ste si spolu niečo začali a už ťa prosí o pomoc. Nemá kde spať, potrebuje požičať nejaké drobné, pokazilo sa mu auto. Nuž, môžeš mať akokoľvek dobré srdce, ale mala by si byť obozretná, pretože „Podvodník z Tinderu“ nie je ojedinelý prípad a mnoho mužov to robí často aj v oveľa menšom. Vieme, že keď je žena zaľúbená, uverí hocičomu, ale keď od teba stále niečo iba žiada, asi mu záleží na iných veciach, než na tvojej osobe.

Stretáva sa s inými

Nesľúbili ste si, že kvôli vášmu rande sa už nebudete stretávať s inými a vlastne, ešte sa váš vzťah možno ani oficiálne nezačal. Lenže, ak si s ním trávila čas a dozvieš sa, že on randí aj s inými, zrejme si len jedna z mnoha tých, z ktorých si chce vybrať. Takže, jeho prvá voľba nebudeš. Keď v niekom vidíš hoc i malý potenciál na vážny vzťah, iný ťa zaujímať nebude, no nie?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating