Ak čítaš tieto riadky, tak patríš k tým „vyvoleným“, ktorí majú príležitosť ŽIŤ a ochutnávať všetky slané aj sladké príchute života. Prišiel si na tento svet ako niečo čisté a nádherné.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Nepoznal si bolesť ani smútok. Nevedel si čo je to faloš ani sklamanie, lebo tam odkiaľ si prišiel bolo len veľa lásky. Potom si začal spoznávať svet. Stretol si sa s dovtedy pre teba neznámym sklamaním. Možno aj práve teraz prežívaš ťažšie obdobie života – sklamal si sa v láske, sklamal ťa priateľ, alebo sa ti zdá, že tvoje sny sú neuskutočniteľné. Ale ja mám pre teba dobrú správu.

Pripomeniem ti, prečo si na svete a aké je tvoje skutočné poslanie. Je to také jednoduché…

1

foto: elitedaily

Nie každý má možnosť ako ty, ráno otvoriť oči a poďakovať za to, že sa dožil rána, poďakovať za to, že si môže vychutnať krásu jari, nie každý sa môže len tak prejsť a navštíviť svojich blízkych. Ak teda práve smútiš za tým čo by si chcel a nemáš, tak si skús nahlas povedať za čo si vďačný. Život ti každý deň dáva príležitosť ďakovať, milovať, rozdávať úsmev – dáva ti možnosť žiť. Bol ti daný len raz, tak nedovoľ, aby ťa smútok okrádal o čas, ktorý tak rýchlo uteká. Nesmúť za láskou, ktorá nevyšla, časom stretneš niekoho, kto tvoju lásku ocení, ak sa ti práve nedarí, pohľadaj v danej situácií skúsenosť a buď vďačný za všetko. Aj to dobré aj zlé. A uvidíš, že tvoja vďačnosť ti prinesie veľa radosti.

Sme tu len na krátko, sme tie šťastné duše, ktoré dostali tú možnosť žiť, milovať a radovať sa. Tak nemeň svoje poslanie, pre ktoré si sem prišiel. Vychutnaj si svoje miesto v živote práve teraz v tejto nenávratne chvíľke. Rozprestri ruky dokorán, usmej sa tak, že ti bude žiariť celá tvár priamo z hĺbky tvojej duše a buď vďačný za všetko. Nech všetky bytosti okolo teba pocítia tvoju radosť a spomenú si aké je ich poslanie, pre ktoré prišli na tento svet. Poď skutočne žiť, tu a teraz v tomto živote.