Nikdy som neverila, že načasovanie by mohlo byť prekážkou v napredovaní vzťahu, ale verím, že všetky veci majú svoj čas a miesto. Aj keď to môže byť ťažké a zdať sa nemožné, ak sa niečo má stať, tak sa to napriek všetkému stane.

Ak sa tu náš príbeh končí, dúfam, že budem rovnaká, až sa raz vrátiš.

Dúfam, že bude stále ľahké rozprávať sa s tebou o všetkom, aj o ničom. Dúfam, že tie rozhovory budú mať stále význam, a že budem s tebou môcť opäť zdieľať všetky pocity. Že budeš pri mne sám sebou – šťastný a spokojný. Dúfam, že mi budeš veriť.

Verím, že nestratím voči tebe rešpekt a že budem naďalej milovať tvoje vlastnosti bez ohľadu na to, či si blízko alebo ďaleko. Verím, že sa budem na teba môcť obrátiť a tebe na tom bude záležať. A verím, že keď sa znovu stretneme, budeme sa na seba môcť pozerať tak, ako pred týmto načasovaním a vzdialenosťou, a uvedomíme si, že na seba stále myslíme.

Verím, že náš príbeh nie je ako ostatné, že je síce dlhý, plný prekvapení a ponaučení, ale bude mať šťastný koniec.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Dúfam, že sa na tento čas raz budeme pozerať ako na prestávku a nie koniec. Pretože sme len potrebovali byť od seba, aby sme sa mohli znova zjednotiť. Ale ak je to skutočne koniec príbehu, ak je to všetko, čo malo byť, dúfam, že až sa raz stretneme, budeme obaja šťastní, pretože vieme, ako sme sa snažili nájsť samých seba, nájsť lásku.

Až ťa uvidím, nechcem cítiť nenávisť ani smútok. Chcem byť pripomienkou toho, že občas Boh spojí dvoch zranených ľudí, aby sa vyliečili, a až sa tak stane, potrebujú sa posunúť inam. Uzdravenie nie je to isté ako milovanie. Niektorí ľudia uzdravia vás, aby ste zas vy mohli milovať ďalšieho.

Ak je toto koniec nášho príbehu, chcem, aby si vedel, že si bol moja obľúbená kapitola. Kapitola, ku ktorej sa rada vraciam a čítam ju, keď sa chcem usmiať. Dúfam, že aj ja som tá tvoja. Ak nie sme šťastným koncom toho druhého, dúfam, že sme kapitolou, ktorá k nemu viedla. Ale ak sme, až nás osud opäť spojí, budeme pokračovať presne tam kde sme skončili, a písať príbeh spoločne ďalej.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.