Láska tvojho života. Ten pravý. Spriaznená duša. Nazývaj ho ako len chceš. Človeka, ktorý je tvojou druhou polovičkou spoznáš tak, že váš vzťah …

… váš vzťah nie je taký, po akom si túžila. Skutočnosť je totiž ešte lepšia. Uveríš na spriaznené duše bez toho, aby si si to vôbec uvedomila. Pretože pri ňom bude všetko také ľahké a prirodzené, akoby to trvalo celý tvoj život. Všetko bude tak jednoduché, žiadne hlúpe hádky či doťahovačky kvôli veciam, na ktorých nezáleží.

Váš vzťah, ten bude plný smiechu, snov, spoločných cieľov a podpory od jedného k druhému. Ak je on tou tvojou dušou, bude vedieť na čo myslíš bez toho, aby si povedala jediné slovo. Bude presne vedieť, ako ti spraviť radosť, keď budeš mať zlý deň.

Bude ťa naozaj počúvať, zaujímať sa o tvoje názory a postoje. Bude ich rešpektovať a zaujímať sa o to, ako veci vidíš ty. Nebude ti robiť napriek, ale láskavý kompromis bude mať u vás vždy svoje miesto. Nebude ti vyčítať minulosť, tvoje kroky a rozhodnutia, práve naopak, vezme ich na vedomie.

Nebude ťa chcieť meniť, pretože miluje tvoju osobnosť. A to z každej stránky. Nebude ťa obmedzovať, dávať zákazy či príkazy, robiť zbytočné žiarlivostné scény. Nebude tým, kto ťa bude trápiť či už pri tebe bude alebo nie. Nebude tým, kvôli ktorému sa budeš cítiť sklamaná, podvedená, menejcenná. Nebude tým, kto ti dá dôvod na plač.

To všetko nebude robiť, ak on bude tou spriaznenou dušou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.