Pár na lúke

Určite to poznáš, tie pocity neistoty a strachu. Premýšľaš, či je naozaj ten pravý alebo to skončí slzami a zlomeným srdcom. Teraz ti chcem ukázať pár detailov, ktoré robí práve ten, pre ktorého sa oplatí čakať. Je ochotný toto všetko pre teba urobiť?

1. Všíma si maličkosti

Spomínaš si na toho, ktorý zabúdal na to, že máš alergiu na mlieko? Alebo na toho, ktorý ti namiesto pochvaly povedal niečo nevhodné? Áno, všetky si na takých spomíname, ale boli súčasťou nášho života a naučili nás mnoho. Milovali sme ich a určitým spôsobom aj oni nás, ale ak vie, že miluješ írsku kávu alebo nemáš rada karamel, či miluješ more a neznášaš klamstvá, tak je to niekto, kto sa o teba do hĺbky zaujíma. Nie je to len niečo povrchné.

2. Prejde kvôli tebe aj riekou

Poetické vyjadrenie, ale je to niekto, kto ťa neodmietne, ak na to, samozrejme, nemá dôvod. Neodmietne ťa len preto, lebo je práve unavený, nemá náladu alebo s tebou nechce tráviť čas. Samozrejme, občas musíme rešpektovať, že má niečo dôležitejšie, ale ty sama vieš, čo je dôležité a čo naozaj nie.

3. Nehľadá nedostatky

Občas si spomeniem na tie komentáre, aká by som mala byť, aká zasa nie a čo by som mala nosiť. Čo by som mala jesť, ako si mám skrátiť vlasy a správať sa dospelo, … Naozaj sme sa nechali takto ponižovať? Nuž, áno. Vyrástli sme, našli sme lásku samé k sebe, a teraz vieme, že ten, pre ktorého sa oplatí bojovať, nás posunie ďalej. Povie, si krásna, snažíš sa, a keď to náhodou nedopadne podľa predstáv, tak ti s láskou vloží bozk na pery a je ochotný ísť aj v noci pre kúsok čokolády.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating