Festivalové obdobie neodmysliteľne k letu patrí. A ako každý rok, tak aj teraz túto letnú šnúru festivalov na Slovensku otvára ten najväčší a najočakávanejší. Je ním Pohoda! 

Ak sa aj ty chystáš na tento festival, ktorý začína už vo štvrtok, zbystri uši! Máme pre teba výber toho najlepšieho, čo nemôžeš zmeškať. Či už sa to týka interprétov, alebo jedla a iných akcií. „Na Pohode je pohoda!“ Toto je heslo, ktorým sa riaď celý čas.

Artisti, ktorých musíš vidieť

Každoročne sa všetci tešíme, kto bude headlinerom celého festivalu. Tento rok by sme ho mohli rozštvrtiť, pretože na Pohodu prichádzajú až 4 najväčšie mená. Preto svoje uši priprav na hudobný orgazmus, ktorý zažijú vďaka Liamovi Gallagherovi, Likke Li, The 1975 či The Roots. Nesmieme však zabudnúť ani na domácu scénu, kde sa môžeš tešiť napríklad aj na Paru, Korben Dallas či Medial Banana, ktorý vždy urobia veľkú zábavu.

Sprievodný program

Ak budeš mať voľný čas medzi koncertami, na ktoré budeš chcieť ísť, navštív aj sprievodný program, ktorý pre teba festival Pohoda pripravil. Nie je ho vôbec málo, dozvieš sa mnoho nových vecí a vyplníš svoj voľný čas efektívne. Čo tak navštíviť jednu z prednášok napríklad od Kundy Crew: Trpezlivosť, alebo si vypočuj Radovana Červenku, ktorý bude rozprávať o „Polite people“.  Ak si akčná a rada sa zabávaš, určite sa zapoj do tanečného súboja, ktorý bude fun a plný tanca.

Gepostet von Pohoda Festival am Freitag, 22. Juli 2016

Merch

Jednou z vecí, ktoré si na pohode jednoducho musíš zaobstarať je aj ich merch. Tento rok sa na ňom skutočne vyšantili a ty sa môžeš tešiť na kúsky, ktoré nebudeš mať v skrini len na pamiatku, ale ich aj normálne nosiť. Nie je však obmedzený na unisex, svoje si nájdu ako aj ženy, tak aj muži, deti dokonca aj batoľatá. Pripravené sú aj doplnky, ako šiltovky, ponožky, plátenné tašky, keep cup-y a podbradníky pre najmenších.

Gepostet von Pohoda Festival am Freitag, 12. Februar 2010

Tohto roku si festival Pohoda dal záležať a ešte len všetkým ukáže, ako si váži svojich návštevníkov. Preto neváhaj a ak ešte stále uvažuješ či áno, alebo nie choď do toho.

Malý tip: ak nemáš lístok a si smutná, že sú už vypredané skoč na Facebook skupinu Pohody a v diskusií ešte mnoho ľudí predáva svoje vstupenky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.