Unsplash/Toa Heftiba

Dnes ti predstavím znamenia, ktoré sú veľmi romantické a často majú na sebe ružové okuliare. Vždy sa snažia, aby ich vzťah bol jedinečný a originálny, pretože je to pre nich prioritou. Neznášajú stereotyp a nudu. Niekedy vyberú namáhavé aktivity, no jednoznačne sú vždy prospešné.

Blíženci

Tento človek nevie ani chvíľu obsedieť. Neznáša, ak musí byť celý deň doma, preto pre neho nie je ideálny partner, ktorý je lenivý. Človek v znamení Blížencov je romanticky založený už od nepamäti – nikdy nezvažuje možnosť, že by jeho vzťah spadol do stereotypu a neustále vymýšľa niečo nové.

Prespávanie v stane, plavbu loďou a nočné výlety vlakom do neznámeho mesta.

Ryby

Človek, ktorý je narodený v tomto znamení, je veľmi citlivý. Narážky a ironické poznámky si berie príliš k srdcu, preto sa rýchlo urazí. Vo vzťahu má rád slobodu, no každý jeden deň sa na ňom snaží pracovať. Nikdy nevynechá žiadne narodeniny, meniny a vždy chce partnera potešiť niečím originálnym.

Raňajky pri jazere, piknikové rande alebo dobrodružstvo v horách.

Škorpión

Tento človek vie byť veľmi vyčerpávajúci. Má stále veľa energie, nepotrebuje veľa spánku a nechá sa nahovoriť na každú adrenalínovú zábavu. Vo vzťahu je starostlivý, úprimný a všetko myslí veľmi vážne. Z času na čas má potrebu zažiť niečo nové, čo ešte neskúšal alebo nevidel.

Exotické jedlo, lezenie v lesoparku, jazykové kurzy a milovanie sa na odvážnom mieste.

View this post on Instagram

That morning we arrived to the viewpoint only to see that it was closed because of renovations. But we still managed to make the most of it, mostly because of the great company we were in. It is all about the company guys, for real, and this trip will forever be one of our favourites mostly because of the awesome people we were lucky to finally meet. Meeting people you only know from Instagram can by tricky and you have no idea how stressed we were before arriving! 😅 Turned out all this stress was for nothing. Have you ever met anyone through this platform? . Big thank you to the amazing @letyouwander for snapping this picture (Rapha) and helping with the pose (Kim). ❤️ . @visitbenidorm #visitbenidorm #benilovers #regionofvalencia #visitspain #lovespain #travelspain #españa #spain #spain_vacations #creativetravelcouples

A post shared by DIANA & MARCIN 🇵🇱 (@lostitalianos) on

Býk

Človek, ktorý je narodený v znamení Býka, je vyrovnaný. Nerozhodí ho nič, preto je často pokojný a vo vzťahu nepotrebuje zmenu. Má rád tie isté veci, no to neznamená, že mu vyhovujú stále rovnaké dni. Pre svojho partnera chce to najlepšie, snaží sa ho podporovať a dotlačiť ho k tomu, aby bol z neho lepší človek. Je veľmi nežný a jemný. Chce sa vo vzťahu posúvať, preto tlačí na to, aby s partnerom robili párové aktivity.

Spoločné tancovanie, silové cvičenie a semináre, ktoré sa zaoberajú duševným rastom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy