Baran:

Lev, Strelec, Blíženci – baran je veľmi inteligentné znamenie a vždy je ochotné skúšať niečo nové. Lev, strelec a blíženci sú ochotné preskúmať celý dobrodružný svet spolu s baranom a baran potrebuje rovnako ich – niekoho, kto ho naplní energiou.

Býk:

Kozorožec, Panna, Ryby – býk je veľmi praktické znamenie a potrebuje niekoho, kto je zameraný na svoje ciele a kto veci plánuje. Práve toto mu poskytujú tieto znamenia.

Blíženci:

Váhy, Vodnár, Baran – blíženec je veľmi energetické znamenie, ktoré si vyžaduje aby jeho vzťahy boli vášnivé, a všetky tieto znamenia sú skvelá zhoda, pretože sú rovnako otvorené.

zdroj: unsplash.com

Rak:

Kozorožec, Panna, Býk  – rak je netradičné znamenie vo veľa smeroch a rado sa o druhých ľudí stará, je veľmi zamerané na rodinu a panna, kozorožec aj býk dokonale túto potrebu uspokoja.

Lev:

Váhy, Ryby, Baran – levy ľahko vyjadrujú svoje pocity, sú kreatívne a romantické, potrebujú partnera, ktorý nebude utekať preč ale skôr ich bude poháňať energiou. Presne ako oni.

Panna:

Býk, Kozorožec, Rak – panny nie sú moc ochotné znamenia robiť kompromisy a potrebujú skôr niekoho, kto je dôveryhodný, silný a uznávaný. Preto to ideálne funguje s býkom, kozorožcom a rakom.

Váhy:

Vodnár, Blíženec, Lev – váhy sú spoločenské, vždy sú v okolí ľudí, prosperujú v sociálnych situáciách a vždy sú pripravené dobre sa baviť. Tieto tri znamenia im to zakaždým umožnia.

zdroj: pexels.com

Škorpión:

Škorpión, Rak, Ryby – škorpión je vášnivé znamenie, chce ohnivé vzťahy  a nemôže byť s veľmi presladenými ľuďmi v posteli. Rak a ryby sú všetko, čo chce.

Strelec:

Blíženec, Baran, Strelec – strelec je dobrodružné znamenie a rád objavuje nové miesta a ľudí. Potrebuje partnera, ktorý mu dá voľnosť a nezávislosť. Presne ako blíženec a baran.

Kozorožec:

Býk, Panna, Rak – kozorožec je veľmi zodpovedné znamenie, potrebuje znamenie, ktoré je praktické a má dopredu naplánované veci. Tieto znamenia sú pre kozorožca výborná voľba.

Vodnár:

Blíženec, Baran, Váhy – vodnár potrebuje nezávislosť a nemôže mať partnera, ktorý ho drží v zlatej klietke. Vodnár sa perfektne spája s týmito znameniami.

Ryby:

Rak, Panna, Škorpión – ryby sú citlivé a láskyplné, potrebujú partnera, ktorý je jemný a empatický. Niekoho, kto sa bude snažiť im porozumieť. Rak, panna a škorpión sú tie pravé znamenia.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.