Našla si svojho princa. Myslíš si, že je to naveky a nakoniec sa to skončí. Prečo sa vždy musíš rozlúčiť s tým, koho naozaj miluješ?

Vášnivé vzplanutie

Keď si ho prvý raz zazrela, nikdy by si si nebola pomyslela, že túto frázu spojíš s ním, a predsa to tak bolo. Zo začiatku to vyzeralo na ľahký, letný románik. Nečakane to však prišlo do niečoho, do čoho si ty nikdy neverila, že by mohlo vojsť.

Prešlo to do niečoho nádherného a nečakaného. Milovala si ho celým svojím srdcom. Nie zo dňa na deň, ako to býva vo filmoch. Začala si ho milovať od vášho prvého stretnutia až do okamihu, kedy si si bola úplne istá tým, že si získal tvoje srdce. Do okamihu, kedy si si bola istá, že ho miluješ, ako nikoho pred tým.

zdroj: unsplash.com

Neočakávaný koniec

Keď si videla jeho úsmev, jeho oči, jeho pery. Vždy sa ti rozbúchalo do skamenené srdce, ktoré začalo biť len keď si bola s ním. Cítila si sa pri ňom výnimočne. Nech už si s ním strávila množstvo okamihov, napriek tomu si nemohla uveriť, že sa to naozaj deje. Že máš po boku osobu, ktorá ťa miluje rovnako veľmi ako ty jeho.

Konečne sa to dialo. Nebolo žiadne vtedy, žiadne potom, bolo teraz. Momenty, kedy si sa smiala na tom, akí ste obaja neuveriteľne sprostí, ale zároveň šťastní! Pred tým ako si ho poznala si ani len nepomyslela na to, že by si niekoho milovala. Potom, ako si ho poznala, si si však nedokázala predstaviť, že by si ho musela prestať milovať.

Do posledného momentu si verila, že vaša láska bude trvať naveky. No a čo, že ostatným to nevyšlo. My nie sme ako oni! My sme nerozluční! My…všetky slová a myšlienky sa stratili a ty si zrazu nevedela, čo dodať.

zdroj: pexels.com

Pocity prázdnoty

Nedokázala si pochopiť, ako to mohlo skončiť? Ako je možné, že už viac nepocítiš jeho pery na tých svojich, už žiadne okamihy, pri ktorých si budeš pripomínať to, ako ho miluješ. Od teraz už žiadne my. Ostali z nás len ja a on.

Po tom, čo ste si spolu prežili tomu stále nedokážeš uveriť. Chceš sa len zobudiť z tejto strašne nočnej mory a povedať si „bol to len sen“. Je však úplne jedno ako silno sa štipneš do ruky, nech robíš, čo robíš, zobudiť sa nedokážeš, pretože to nebol sen.

Myslíš na to, ako už nikdy nebudeš nikoho milovať ako jeho. Ako už nikdy nebudeš šťastná, pretože on bol to šťastie v tvojom živote. Máš pocit, že ťa obral o všetko krásne a priniesol ničotu. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.