Pozval ťa na rande. Nie na žiadnu kávičku, či „len tak niekam posedieť“, ale na rande. V dnešnej dobe trochu neobvyklé a nezvyčajné, ale prečo nie. Dôkladne si si vybrala oblečenie na večer a pred zrkadlom si zo seba vykúzlila to najlepšie čo sa v tom momente dalo.

Prišiel ťa vyzdvihnúť. Prvé, čo si spozorovala, keď si k nemu nastúpila do auta bola vôňa. Mužská, taká ktorá ti ostane v nose ešte pár hodín po tom čo odíde. Zobral ťa na večeru do peknej reštaurácie. Rozprávali ste sa celý večer, a ty si začínala mať zvláštny pocit. Tie známe motýle v bruchu, predzvesť niečoho veľkého.

Začala si rozmýšľať nad tým, odkiaľ sa tu tento muž zjavil. Je to on, ten na ktorého si celý život čakala ? On, ktorý vyzerá, že dokonalo spĺňa všetky body tvojho „must have“ zoznamu, ba dokonca pridal niečo ako bonus. A ty máš pocit, že má oči len pre teba.  Že všetko, čo mu rozprávaš úplne a so záujmom prijíma a odpovedá ti tak, akoby rozumel.

hqdefault

weheartit.com

Konečne niekto, kto ťa chápe, pomyslíš si. Niekto, kto má rovnaké hodnoty, rovnaký pohľad na život . A už keď si myslíš, žeby to nemohlo byť lepšie, pobozká ťa. Takým spôsobom, že máš chuť zodvihnúť nohu zo zeme, ako si to videla v starých filmoch. Odprevadí ťa domov, zaželá dobrú noc, no ty si už v myšlienkach niekde úplne inde. Nasadíš ružový filter a začneš si predstavovať, aký by asi bol život po jeho boku. Zaspávaš v príjemnom očakávaní toho, čo prinesú nasledujúce dni.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Ráno sa zobudíš, čaká ťa milá správa na dobré ráno a netrvá to ani pol dňa, a pozvanie na ďalšie rande je na svete. Nemusím hovoriť o tom, že hlavu máš už ani nieže v oblakoch, ale niekde ďaleko nad nimi. Včerajší večerný scenár sa zopakuje a rovnako to je aj nasledujúci deň. Hodiny  strávené s mužom, ktorý ťa prinúti myslieť si, že láska na prvý pohľad nevymrela. No nič netrvá večne a niečo dokonca netrvá ani mesiac.  Keď príde na reč téma, čo vlastne medzi vami je, začne ustupovať. Správy už nechodia tak často, a postupne sa vynárajú nové povinnosti, pre ktoré už nemôžete tráviť spolu čas. A ty si zmätená.

69e0f8ffdb43ddc0be663c558fab3ac4

weheartit.com

Kde sa stala chyba? Čo je s tebou zle?

To naozaj dnes nemôžeš nikomu veriť, dokonca ani svojej intuícii?

Môžeš, ba priam musíš. Ale treba si dávať pozor. Zdanie občas klame. Navonok krásne upravený chlap s vyberanými spôsobmi a naštudovanou etiketou ešte nemusí znamenať žiadnu výhru. On sám si dobre uvedomuje, že to so ženami vie a vie aj to, ako sa správať, ak chce nejakú dostať. Mám pocit, že toto je nejaký novodobý štýl gentlemana, ktorý síce zahŕňa slovko gentle ( z anj. Jemný ) no ten „man“ niekde zdrhol.

Aj keď sa nám niekto môže na prvý pohľad zdať dokonalý, mali by sme si dať tú námahu spoznať ho čo najlepšie. Mnohokrát sú to práve tí nenápadní, obyčajní muži, ktorí by boli schopní milovať ťa tak ako nikto pred tým.

 A aj keď pevne veríme, že raz k nám pricvála nejaký princ na bielom koni, mali by sme byť na pozore, aby sa raz z neho nevykľul kôň na bielom princovi.

Komentáre