Študentská láska

Takmer každá žena zažila alebo zažíva počas školy vzťah. Študentská láska býva nádherná, no niekedy sa dopúšťame rôznych chýb, kvôli ktorým to napokon nevyjde. Preto by si sa im mala vyhnúť.

Samozrejme, že existujú aj páry, ktorým to vydržalo aj po skončení štúdia. Tie sa zamerali na dôležité veci, ktoré sú základom zdravého a šťastného vzťahu. Ak chceš, aby tvoja študentská láska naozaj vydržala, držte sa týchto 5 odporúčaní.

Netrávte spolu celé dni

Nemusí každý vedieť, že tvoríte pár. Ak ste ešte aj spolužiaci, ostatným to môže byť aj dosť nepríjemné. Ak spolu budete počas celého dňa a ešte aj po skončení vyučovania, môže vás rýchlo dostihnúť „ponorka“. Nezabúdajte na to, že máte aj vlastné životy, povinnosti či koníčky.

Čakajú vás predsa dlhé roky spoločného života, takže sa nemáte kam ponáhľať. Nelipnite na sebe a snažte sa triezvo uvažovať. To je predpokladom k tomu, aby takýto vzťah vydržal.

Spolužiaci v škole
zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Nezabúdajte na svojich priateľov

S predošlým bodom úzko súvisí aj tento. Vzťah počas školy by nemal narušiť vaše priateľstvá. Chodievajte s nimi na párty alebo len tak von na drink. Ak nemáte spoločných priateľov, nebráňte si v tom a nič si nevyčítajte. Priatelia sú v živote veľmi dôležití a ak by ste o nich prišli, neskôr by ste to ľutovali.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Viac z kategórieDating