Instagram/jonahhill

Vždy sa hovorí len o tom, aby sa ženy mali radi a prijali sa také, aké sú. Prečo sa však nikdy nehovorí o mužoch? Tí sa tiež môžu cítiť zle kvôli svojej postave, ak nemajú sixpack na bruchu a vypracované telo. O tejto téme prehovoril aj herec Jonah Hill.

Môžeš si ho pamätať z rôznych komédií, pričom vždy sme si ho pamätali ako herca, ktorý trpel nadváhou. Aj napriek tomu pôsobil sebavedome a bral to s humorom. Opak bol však pravdou. Ako na svojom profile priznal, už od detstva bojoval s posmeškami, kvôli ktorým sa necítil najlepšie.

Napokon to vyústilo do paparazzi fotiek, kedy ho novinári odfotili pri prezliekaní sa pred surfovaním. Zverejnili jeho fotku hore bez, na čo aj on sám hneď zareagoval. „Nemyslím si, že som si niekedy vyzliekol tričko predtým, ako som mal 30 rokov. A to ani pred rodinou či priateľmi. Pravdepodobne by sa to stalo skôr, keby sa moja detská neistota nezhoršovala rokmi verejného výsmechu o mojom tele.

Teraz mám 37 rokov a konečne sa milujem a akceptujem. Tento príspevok nie je o tom, aby som sa cítil dobre alebo aby ste sa kvôli mne cítili zle. Je určený deťom, ktoré si nevyzliekajú tričko pri bazéne. Bavte sa. Ste úžasní a perfektní,“ napísal Jonah na svojom Instagrame.

Mala by si si z neho vziať príklad aj ty a konečne neriešiť také malichernosti, akými je pár kíl navyše alebo túžba po iných vlasoch.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News