Photo by Pablo Heimplatz on Unsplash.com

Rozchody bolia. Aj keď sú v dnešnej dobe časté, čoraz viac častejšie sa mi stáva, že vidím, ako ľudia na svoje „celoživotné“ lásky zabúdajú príliš skoro. Reči typu: „už nikdy nebudem nikoho ľúbiť tak, ako teba“ a „ja sa už nezamilujem do nikoho iného“ strácajú pomaly význam.

No toto jedno znamenie to berie vážne. Znamenie Škorpión ťa bude ľúbiť aj po rozchode. Nezáleží na tom, či bude mesiac alebo rok potom, vždy si na teba spomenie a bude ťa mať v srdci. Bude ťa stále cítiť pri sebe a dokonale si ťa bude vedieť vybaviť, aj keď sa nebudete vidieť dlhé roky.

Dala si mu zážitky, na ktoré nikdy nezabudne

Môže sa stať, že z tvojej strany to nebola taká veľká láska, akú si očakávala. Na zážitky rýchlo zabudneš, lebo s niekým iným budú krajšie. No Škorpión to berie úplne inak. Miloval ťa celým srdcom a to, ako si mu vošla do života, si navždy zapamätá. Má s tebou veľa spomienok a aj pri tom najmenšom vneme si spomenie práve na teba.

Vášeň, ktorú cítil pri tebe nebude cítiť pri nikom inom

Bola si vášnivá, zábavná, nebojácna a veľmi skvelá priateľka. To, ako sa cítil pri tebe, sa už nezopakuje pri nikom inom. Medzi vami bola chémia, fungovalo vám to aj bez slov a aspoň z jeho strany si ho výrazne ovplyvnila v tom, čo bude očakávať od budúcej priateľky.

Aj keď bude vo vzťahu s niekým iným, jedna jeho časť bude stále patriť tebe

Zobrala si si so sebou všetko, čo si mohla. Rozchodom si ho zničila, pretože Škorpión sa nerád otvára druhým ľuďom, no tebe veril a mohol ti povedať všetko. Cítil sa pri tebe tak zraniteľný, až sa ti podarilo sklamať ho. Bolí ho to, no nikdy na teba nezabudne, pretože spolu s tvojim odchodom si si zobrala aj časť jeho srdca.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating