Exmoderátorka RTVS Kristína Kormúthová je známa tým, že si servítku pred ústa nedáva a často povie to, čo si naozaj myslí. Inak tomu nebolo ani teraz, keď sa na jej postavu objavili negatívne komentáre.

Kristína na svojom Instagrame zvykne pridávať fotky alebo videá zo svojho cvičenia. Na jej posledný príbeh dostala nasledovnú reakciu: „Neuraz sa. Píšem to úprimne od srdca. Stále tu pridávaš videjká z cvičenia, no mne sa zdá, že si stále pribratejšia a pribratejšia.“

Kým iné ženy by takéto narážky možno trápili, Kika to vzala s humorom. „Na toto sa nedá uraziť, keď je to pravda. Ja necvičím, aby som schudla, ja cvičím, aby som spevnila nabraté kilečká, ktoré na sebe milujem viac a viac,“ zverejnila svoju reakciu v príbehu na Instagrame.

zdroj: Instagram/kristina_kormuthova

Ako prezradila vo svojich ďalších príbehoch, asi nikdy sa necítila tak spokojne a príťažlivo vo svojom tele, aj napriek tomu, že pribrala cca 10 kíl. A to sebavedomie z nej vidieť hneď na prvý pohľad. Po týchto príbehoch Kristínu zavalili desiatky povzbudivých správ od svojich fanúšičiek.

Všetko zaklincovala veľmi dobrým pakistanským príslovím: „Keď si bola krava pred schudnutím, budeš tou kravou aj po schudnutí.“ 

zdroj: Instagram/kristina_kormuthova

Úspešná podnikateľka a majiteľka vlastnej značky oblečenia neskôr pridala príspevok, v ktorom sa ešte raz poďakovala za všetky milé správy a reakcie, ktoré dostala. Zároveň však upozornila na to, že takéto slová môžu byť pre niekoho iného veľmi bolestivé a neraz môžu spôsobovať aj psychické problémy.

„Ďakujem 💋 a znova zverejňujem ako výstrahu správu od pani (druhá foto), ktorá si zrejme ani neuvedomila, aká citlivá téma toto môže pre niektoré ženy byť. Pre mňa nie, ja som známa tým, že mám v p…, ja naopak si z toho spravím ešte výhodu…😅 ALE👆 ak natrafí na niekoho, kto môže mať z toho psychické bloky alebo nedajbože problémy (nie všetci jedinci sú silní), tak už teraz mi je z toho smutno,“ uzavrela túto tému Kristína. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.