instagram/friendsseries

Ubehlo neuveriteľných 16 rokov od vysielania finálovej epizódy. A teraz prekvapenie pre všetkých fanúšikov. Samotní herci, medzi ktorých patrí samozrejme aj nezabudnuteľný Matthew Perry, ktorý stvárnil postavu Chandlera, potvrdili na svojich instagramových profiloch návrat jedného z najobľúbenejších seriálov vôbec – Priatelia! Túto správu zvestovali prostredníctvom úžasného záberu, ktorý si môžeš pozrieť nižšie v článku a o skvelej správe informoval aj Portál The Verge. Fotografia si už teraz získala milióny srdiečok. 

Ak patríš teda aj ty k priaznivcom tohto seriálu, môžeš sa tešiť na špeciál, ktorý odvysiela práve HBO na svojej novej streamovacej platforme. Nebude to však len o špeciály, HBO ti prináša viac. V tomto článku sa dozvieš, na čo všetko sa môžeš tešiť!

O tejto správe informoval aj Portál The Verge, Legendárnych priateľov tak budeš mať možnosť opäť vidieť pokope na HBO, ktoré ho uvedie so spustením streamovacej platformy HBO Max. Veľký návrat so sebou prináša množstvo očakávaní, pretože zatiaľ nikto netuší, o čom špeciál vlastne bude.

Čo vieme s úplnou istotou je, že bude v réžii Bena Winstona a hlavné úlohy obsadili opäť pôvabná Jennifer Aniston, nenormálne sympatická Lisa Kudrow, nestarnúca Courteney Cox a fešáci David Schwimmer, Matt LeBlanc a Matthew Perry.

Podľa portálu The Verge, herci získajú odmenu zhruba 3 až 4 miliónov dolárov, čo však nie je všetko. Na HBO nájdeš dokonca aj všetky doteraz odvysielané epizódy. Vieš koľko stálo spoločnosť HBO odkúpenie práv? Neuveriteľných viac ako 400 miliónov dolárov. Špeciál bude dostupný pre všetkých predplatiteľov služby, ktorí si zároveň budú môcť pozrieť aj predošlé časti.

Špeciál by mal byť podľa všetkého odvysielaný už v máji. Ak si natoľko nedočkavá, že potrebuješ už teraz čo to vidieť, celý seriál si môžeš pripomenúť maratónom všetkých 10 sérií. Návrat sa teda oficiálne potvrdil, síce nám zatiaľ neostáva nič iné, ako len čakať na špeciál, avšak stavíme sa, že radosť je natoľko obrovská, že to všetci spoločne zvládneme. Mimochodom, čakala si takéto prekvapenie?&

Zdroj: theverge.com, Instagram/matthewperry4

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News