Bozk by mal byť presne taký, aby ťa dostal do kolien, aby si pri ňom zabudla na minulosť a budúcnosť a celá sa odovzdala tomuto fantastickému pocitu. Ak si niečo takéto ešte nezažila, pravdepodobne v tom majú prsty tieto chyby!

Ako teda docieliť, aby z priemerného bozku sa stal poriadne vášnivý? Možno bude naozaj len stačiť, keď sa ty a tvoj partner vyvarujete…

…používaniu jazyka hneď na začiatku!

Nič nie je horšie, ako keď si uslintaná alebo ešte lepšie, keď uslintáš ty. Preto by si mala vždy začať partnerove ústa skúmať najprv perami a jazyk držať na uzde. Aj tu platí, treba ísť na to pekne pomaly.

…otvoreným očiam počas bozkávania!

No schválne, či si vieš predstaviť, že by si sa bozkávala a keby si náhodou otvorila oči, tvoj partner by ti tak akurát čumel na obočie. Pri tejto sladkej činnosti má byť jednoducho priestor na fantáziu, s otvorenými očami to nejde, nepočíta sa to.

…len perám!

Bozky nie sú určené len pre pery. Ak chcete obaja vášnivý bozk, skúste napríklad krk, uši, či iné miesta. Hľadaj jeho erotogénne miestečko, kto hľadá nájde. Uvidíš, váš kiss day bude po tomto určite dokonalý a stavíme sa, že budeš ešte dlho o ňom hovoriť svojim kamarátkam.

…zubom!

Tak, ako by si mala držať jazyk na uzde, to isté platí aj o tvojich zúbkoch. Jasne, vo filme taký malinký kusanec vyzerá dobre, ale v skutočnosti bolí. Ak predsa to chceš, malo by to byť po vzájomnej dohode s tvojím partnerom. Ide o to, že všetko, čo sa praktizuje pri bozkávaní, by sa malo páčiť obom, nie len jednej strane.

…zabudnutiu na nádych výdych!

Nikdy nezabudni na to, že pri bozkávaní tiež potrebuješ dýchať. Preto vaše nosy s partnerom nemajte úplne stlačené tesne na sebe, lebo môžete trpieť nedostatkom prísunu vzduchu. Hádam sa nechceš udusiť hneď pri bozkávaní…

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.