Ahoj.

Volám sa presne ako ty, a máme dokonca aj rovnaký deň narodenia. Nemôžem povedať, že mám rovnaké názory alebo zlozvyky ako ty, aj keď dúfam, že už ich nemáš. Stále nevieš kto som? Tak ja sa teda predstavím … som tvoje budúce JA. To, ktoré ešte nepoznáš, ale často o ňom rozmýšľaš.

Momentálne riešim iné problémy ako ty. Tie problémy sú už dávno zabudnuté a iba sa nad nimi pousmejem. Netreba si nad nimi lámať hlavu. V živote tých problémov bude ešte veľa. Niektoré budú ťažšie, iné ľahšie. Ale zvládneš ich vyriešiť. To viem isto. Si najsilnejší človek akého poznám. Práve teraz si svoje najmúdrejšie, najsilnejšie a najdokonalejšie JA. Každým dňom, minútou a dokonca sekundou, je z teba o niečo lepší človek. O tomto nikdy nepochybuj a neobviňuj sa, ak ti niečo nevyjde.

Zapamätaj si, že máš vždy na výber. VŽDY máš na výber zmeniť sa, a znovu sa zlepšiť. Každé tvoje rozhodnutie, ktoré urobíš od srdca, bude to správne a pre teba najlepšie. Nerozmýšľaj veľmi nad budúcnosťou. Tá sa mení od toho, čo urobíš v daný moment. Preto ži prítomnosťou a užívaj si každý moment tvojho dokonalo-nedokonalého života. Nezaťažuj sa svojimi zbytočnými problémami alebo problémami iných ľudí. Sústreď sa hlavne na seba, pretože tento život je len TVOJ.

Určite sa chceš mať v živote dobre, že? Začni s tým už teraz. Rob to, čo ťa baví a zlepšuj svoju osobnosť vo všetkých smeroch.

Máš chuť plakať? Tak plač! Máš chuť ísť na spontánny výlet? Choď! Chceš ochutnať nové jedlo? Do toho! Jednoducho rob to, čo cítiš a čo si myslíš, že je pre teba najlepšie. Možno nie všetko vyjde podľa plánov, ale to nevadí. O tom je predsa život. A preto je ten život taký krásny.

S láskou, tvoje budúce JA.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.