Byť úspešnou a sexi znamená byť dokonale chudou, aspoň tak si to hovoria milióny ľudí po celom svete a výnimkou nie sú ani slovenské, či svetové celebrity, ktorých zovňajšok sa častokrát rieši viac než dosť.  Ktoré hviezdy teda neodolali a rozhodli sa zatočiť nadobro s kilami?

Mladá slovenská reperka Aless Capparelli sa rozhodla s kilami navyše definitívne rozlúčiť. Začala sa venovať rôznym pohybovým aktivitám, medzi ktoré zaradila napríklad box. Veľkú váhu však prikladá pozitívnemu nastaveniu mysle.

„Chcela som vám len povedať, aby ste začali na svojom tele pracovať vždy, keď sa v ňom necítite dobre! Ja som vo svojom konečne šťastná. Základ je mať rád sám seba, až potom vás začnú mať všetci ostatní“, napísala pod jeden zo svojich príspevkov na Instagrame, ako motiváciu pre viac ako 100-tisíc fanúšikov.

View this post on Instagram

Dlho som sa odhodlávala pridať túto ,,moju malú premenu”.. Foto naľavo bola fotená ROK dozadu 67kg – foto napravo DNES 56kg. Keď kolovala po sociálnych sieťach moja rokstár fotka kde som mala + 11 kg, opustila som sa asi najviac vo svojom živote. Cca polroka som nebola schopná sa pozbierať, napísala som niekolko príspevkov o tom, že končím vo svojej kariére, nechcelo sa mi ani dýchať. Potom čo sa mi stala 15.7 nehoda pri ktorej som dnes nemusela byť celá, či nažive som si uvedomila že život je naozaj príliš krátky. ❤️🙏🏼 Príliš krátky nato, aby sme boli nešťastní vo vlastnom tele, vystresovaní z peňazí, z toho že o mne napísal niekto taký a taký článok a bla bla bla. Deň keď vyšiel rockstár a deň keď sa mi stala ,,auto”-nehoda boli tie najsilnejšie a najviac môj- život ovplyvňujúce situácie aké mi do života mohli prísť. A neostáva mi nič iné, než ĎAKOVAŤ. ❤️ Všetko to zlé mi ukázalo ako byť v živote šťastná čo i len preto, že sa ráno zobudím.☝🏻Tento rok bude môj najprogresívnejší rok, dám zo seba maximum a neskutočne sa nato teším! @gymbeamsk #DRUHÁŠANCA #Progress #Album #Čoskoro #-11kg #Aless #BornToWin #BornToBeHappy #BornToBeMe #1YearLater #MojaMiniPremena

A post shared by ALESS (@aless_capparelli) on

Pozoruhodnou premenou prešla aj úspešná speváčka Missy Elliot. Tá sa rozhodla zatočiť s kilami najmä zo zdravotných dôvodov. Úspech sa dostavil a Missy si nielen zdravie, ale aj ostatné benefity štíhlejšej postavy nevie vynachváliť.

View this post on Instagram

The YEAR 3G🔥🔥🔥 #ThrowItBack #ICONOLOGY 🚀👽🛸🔥

A post shared by Missy Elliott (@missymisdemeanorelliott) on

Ani uznávaná slovenská speváčka Dominika Mirgová so svojou postavou príliš spokojná nebola. A tak sa rozhodla dať týmto pocitom zbohom a stavila na chudnutie vo dvojici, do ktorého sa pustila spoločne so svojou kamarátkou.

Okrem pravidelného aktívneho pohybu a športu, sa rozhodla pre ďalšiu zmenu, obmedzenie veľkostí porcií. Trikrát denne konzumuje jedlo, avšak v tom, čo konzumuje sa neobmedzuje. Telu jednoducho dopraje to, čo si žiada, akurát sa drží pravidla, že všetko s mierou. Azda najdôležitejšou časťou je ale pitný režim!

Vyzerá priam božsky a zmenila sa na nepoznanie. Reč je o slovenskej komičke známej ako Evelyn, ktorej nová postava je dodnes pre mnohých akousi záhadou. Zaujímavosťou je, že jej chudnutie nezačalo práve cvičením.

Evelyn zmenila svoje stravovacie návyky a k tomu pridala aktívny pohyb v prírode. Až po čase sa rozhodla pre cvičenie s trénerom, ako sama však priznala, vníma ho skôr ako doplnok, nie ako podmienku pre dosiahnutie vysnívaného tela.

Vo svojom úsilí dosiahnuť štíhlu postavu začala aj televízna osobnosť Nicole Richie. Ešte pred niekoľkými rokmi mala úplne bežnú postavu, no pri svojej priateľke Paris Hilton sa však cítila ako tá, ktorá je tučnejšia, a tak z nej nakoniec ostala len kosť a koža.

Našťastie, neskôr na to spoznala svojho terajšieho manžela Joela Maddena, láska a tehotenstvo ju v tomto prípade zachránili.

View this post on Instagram

Sunday Morning. #MakingTheCut @houseofharlow1960

A post shared by Nicole Richie (@nicolerichie) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.