Slovenský spevák a hudobník Adam Ďurica presunul koncerty so Symphonic Big Band Orchestra z pôvodného tohtoročného novembrového termínu na november 2021.

Rozhodnutie sa rodilo veľmi dlho, pretože nikto z nás nevie predpovedať, ako sa situácia bude vyvíjať. Vzhľadom na termín je už teraz najvyšší čas na prípravu. Skladby musia dostať podobu pre symfonický orchester, potrebovali by sme nacvičovať, skúšať, pracovať na aranžmánoch, a to v súčasnej situácii nie je na sto percent možné. Necítil by som sa komfortne a nebolo by to fér voči fanúšikom a všetkým zúčastneným na projekte,“ povedal Ďurica.

Okrem termínu sa nič nemení. Ani moji hostia Katarína Knechtová a Lukáš Adamec, ani ambícia ponúknuť ľudom fantastický zážitok z koncertu v spoločnosti symfonického orchestra,“ dodal s tým, že dosiaľ zakúpené vstupenky na koncerty zostanú v platnosti aj na nové termíny.

V tejto chvíli spevák plánuje len naďalej tvoriť. Už v marci obnovil činnosť svojho domáceho štúdia a momentálne pracuje na nových nápadoch. Jedným z nich je aj jeho nedávny singel Vlci. „Skladba Vlci, ktorú sme vydali začiatkom apríla, priniesla nový zvuk a novú produkciu. Je to začiatok novej hudobnej etapy, z ktorej sa veľmi teším,“ poznamenal Ďurica. Na nasledujúci singel sa fanúšikovia a fanúšičky môžu tešiť už na jeseň. Spevák pre nich podľa vlastných slov chystá popri novej pesničke ešte niečo.

Nové termíny koncertov Adam Ďurica Symphonic Big Band Orchestra:
23. novembra 2021 – Hádzanárska hala Slavomíra Šipoša, Košice
25. novembra 2021 – Incheba, Bratislava

 

Zdroj: SITA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.