Vieš, jedného dňa sa v tvojom živote objaví osoba, pri ktorej budeš cítiť, že je iná. Nebudeš chápať prečo. Možno sa budete ledva zdraviť alebo si naopak hneď sadnete ako najlepší priatelia. Zrejme na nej najprv nebude nič výnimočné, možno je to vlastne len úplne náhodná osoba v tvojom živote, ktorá sa tam zdrží len veľmi krátko.

#selfie @billionwomanofficial ✔️

A post shared by @ woman__revolution on

A Ty? Nikdy ti nevadilo, keď z tvojho života odišli ľudia, ktorí vlastne ešte ani nestihli prísť. Pri tomto človeku ti to však zrazu začne vadiť. Bude ti chýbať. A znova nechápeš. Alebo sa zdrží dlho, budete sa poznať celý život, niekoľko rokov, mesiacov… Skrátka jasná súčasť tvojho života.

Chýba Ti. Tak veľmi a ty nevieš prečo.

#cute @gigihadid ✔️

A post shared by @ woman__revolution on

Ak v tvojom živote taká osoba ešte nebola, ver mi, príde. Budeš si žiť svoj krásny a spokojný život, možno s partnerom svojich snov, deťmi alebo zatiaľ len na vysokej škole. Nezáleží na tom, v akej časti svojho života sa práve budeš nachádzať. Nevyberieš si. Príde kedykoľvek sa jej zachce a obráti Ti život hore nohami.

#paris @the_most_stylish_ ✔️

A post shared by @ woman__revolution on

Predsa. Nemusíte tvoriť pár, ani byť neviem akými priateľmi. Úplne stačí ak obaja budete cítiť jedno obrovské, nevysvetliteľné, no za to krásne puto. Nezáleží na tom, ako to puto nazvete. Nemusíte ho nazvať nijak. Obaja sa môžete tváriť, že neexistuje a je to len omyl, či nedorozumenie. Ja použijem ten klišé názov „láska“. Vlastne, obávam sa jednej veci. Akej? Hah, myslím si, že výraz, ktorý som použila, je až príliš slabý. Nie, teraz nechcem akokoľvek znehodnotiť pojem láska. To určite nie. Ale… Veď sám pochopíš. Alebo už aj chápeš. Teraz si sa zasmial. Vraj aké hlúposti tu zas píšem. Lenže priznaj si to. Predsa len si si predstavil pri čítaní tohto niekoho konkrétneho.

Vieš, presne o tom je niekedy život. Stretnúť človeka, na ktorého odchod nebudeš vedieť dlho zabudnúť a keď už, tak to nebude úplne zabudnutie. Len proste pôjdeš ďalej a začneš si vytvárať nové spomienky s novými ľuďmi. A potom? Zrazu sa znova objaví. A Ty prestaneš chápať. Tie pocity sa prederú na povrch. Budeš zmätený. Veď to bolo tak dávno! Nie je možné aby som sa tak zas cítil! Už dávno som niekde inde!

#goals @victoriabeckham 😍😻

A post shared by @ woman__revolution on

Hah. Lenže nie. Je späť. A vtedy? Je len na tebe či sa vzdáš toho všetkého čo si si za tú dobu vybudoval. Možno dokonca aj niekoho s kým ti je vlastne dobre. Alebo pôjdeš ďalej a vzdáš sa… Ach, ako by som to len povedala… Osoby tvojho života?

 

Viac článkov si môžeš prečítať na mojom osobnom blogu http://www.byriush.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.