Vernosť je vlastnosť, ktorú pri mužoch hľadajú všetky ženy. Nájsť takého muža, ktorý by bol romantický, verný a dobrý, je dnes zázrak. Tu nájdeš zoznam mužských znamení, s ktorými bude vzťah naozaj krásny a romantický.

Ryby

Ak si nájdeš partnera v tomto znamení, môžeš čakať veľmi romantický vzťah. Tento muž sa zameriava viac na teba a tvoju dušu, než na tvoje telo. Každý deň ti bude dokazovať, aký je šťastný, že má práve teba. Zažiješ s ním vášnivé noci, no aj také, kedy budete sedieť na gauči, piť víno a rozprávať sa o živote. Čaká ťa s ním proste rozprávkový vzťah.

Rak

Partner v tomto znamení miluje pozornosť a bude ti vždy verný. Môžeš si byť istá, že vernosť je jeho najsilnejšou vlastnosťou. Váš vzťah bude naplnený láskou, no láska musí byť opätovaná na to, aby mohla fungovať. Vo vzťahu si z neho nerob srandu, pretože všetko berie príliš vážne, no aspoň budeš vedieť, že keď ťa požiada o ruku, je to skutočné.

Váhy

V tomto vzťahu sa tvoj partner bude snažiť o spravodlivosť. Ľahko mu podľahneš a urobíš všetko, čo bude chcieť. Napriek tomu, že to muž v tomto znamení bude vedieť, nikdy to nevyužije vo svoj prospech. Je príliš dobrý a neublížil by ani muche. Čakajú ťa s ním dni plné radosti a dobrodružstva. Nikdy sa s ním nebudeš nudiť a v posteli bude chcieť stále experimentovať.

Strelec

Ak si nájdeš partnera v tomto znamení, nikdy nebude tak úplne tvoj, no ak mu necháš slobodu, bude ťa milovať navždy. Tento muž je večné dieťa, ktoré vie milovať celým srdcom. O budúcnosti bude hovoriť opatrne, no vieš, že to bude myslieť veľmi vážne. Váš vzťah bude prekvitať, ak ho necháš pár dní samého, pretože sa potom bude na teba viac tešiť.

Panna

Muž v tomto znamení nie je moc romantický, no postará sa o teba. Ak ťa bude skutočne ľúbiť, vždy sa bude snažiť, aby ti nič nechýbalo. Vytvorí ti útulný domov, kde sa budeš vracať veľmi rada. Vzťah s ním nebude vždy ružový, no bude to najlepší vzťah v tomto živote, pretože bude vyspelý a všetky nezhody si budete vedieť vydiskutovať. Nikdy ťa nenechá zaspať nahnevanú – každú hádku vyriešite a udobríte sa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.