Ak si si myslela, že je to už dávno pasé, tak ťa sklameme. Balenie tu bolo, je a aj bude. S ním idú ruka v ruke aj „overené frázy“, ktoré nás niekedy dokážu poriadne pobaviť. No mužov na druhej strane pekne zosmiešniť!

Neverili sme tomu, dokedy sme nemali tú česť vyspovedať ženy, ktoré to skutočne zažili. Trápne rečičky a otrepané slová, prostredníctvom ktorých sa snažia dostať možno aj do tvojich nohavičiek. Nie vždy to však vyjde a prinajhoršom zostanú v ten večer na ocot alebo dostanú priamy výsmech. Čo viac si však zaslúžia, keď idú s lacnými slovami za ženami, ktoré o niečo také nestoja.

Čašníčky si toho vypočujú snáď najviac

V nočných kluboch či baroch, kde sa leje alkohol potokom je takýchto mužov habadej. Kto si toho však najviac vypočuje? Presne tak! Čašníčky. Takpovediac, keď už neulovia rybu vo veľkom rybníku, skúšajú aj iné vody. Zuzana, ktorá robí za barom v nočnom klube, nám prezradila, že si takýchto vecí už vypočula mnoho. Sama totižto hovorí: „Kde je opitý muž, tam sú aj reči. Niektoré skutočne vedia pobaviť!“ Pochválila sa nám aj tými najlepšími.

  • „Mám dom, auto, bazén! Nechceš odtiaľto vypadnúť?“ 
  • „Ak si mám predstaviť anjela, vyzerá ako ty! „
  • „Nepôjdeš so mnou na večeru?“ „Nie, mám frajera!“ „Ale vieš, že každý je*ák sa dá vytlačiť!“ 
View this post on Instagram

🖤

A post shared by LATE NIGHT IN PARIS (@latenightinparis) on

Niekedy stačí pracovať aj v reštaurácií, aby si zistila, čoho sú muži naozaj schopní. Napríklad Diana, ktorá pracuje v prevádzke s jedlom, má na dennom poriadku žiadosti o stretnutia a podobne, no na svoj najlepší zážitok nezabudne. „Dobrý deň, čo si dáte?“ „Dobrý, dám si polievku, menu číslo 2, 3 deci kofoly a jedno telefónne číslo!“ 

Muž- lovec

Prirodzene však muž radšej loví medzi ženami, ktoré išli do mesta so zámerom sa zabaviť! Tak prečo to nevyskúšať aj na ne? No a tie storky skutočne stoja za to. Taká Lucia si zažila skutočne dobrú baliacu frázu, ktorá pobavila aj nás. „Dlžíš mi drink, pretože keď som uvidel teba, tak som svoj vylial!“ A na záver jeden nevydarený trik, ktorý keď započujete radšej sa držte ďalej od niekoho takého!

On: Je ti zima?

Ona: Áno!

On: Tak choď domov, lebo bundu ti nedám. Mne je zima tiež!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.