Nie je nič horšie ako poslať screenshot konverzácie niekomu, s kým tá konverzácia bola…

Moderná doba so sebou prináša moderné problémy a na reddite o tom vedia svoje. Ľudia, žijúci stovky rokov pred nami, nemuseli riešiť, či odoslali správu tomu správnemu človeku. Skôr ich trápilo, či na svoj vek (štrnásť rokov alebo tak) splodili už dostatočné množstvo detí. Lenže mi nežijeme vtedy. Žijeme teraz, posielame správy iným ľuďom a takto to potom dopadá.

1. S posielaním nevhodných správ ľuďom, ktorí ich rozhodne nemali vidieť, mám pomerne pestrú skúsenosť. Minule som si napríklad odfotila zadok v čipkovaných nohavičkách a s otázkou, či sa dnes zastaví, som fotku poslala… svojej nevlastnej sestre. Tá to našťastie zobrala s humorom. Odpísala mi, že keď ju nabudúce budem chcieť pozvať na nákupy novej spodnej bielizne, môžem to urobiť normálne.

2. V ten deň som mala neskutočnú chuť na svojho muža, nevedela som sa dočkať, keď prídem z práce domov. Chcela som ho naštartovať už teraz nejakou provokatívnou správou, v ktorej napíšem, čo všetko s ním večer v posteli porobím. Lenže som ju namiesto jemu poslala do skupinového chatu. Nášho rodinného skupinového chatu, kde sú napríklad aj jeho rodičia…

zdroj: pexels.com

Trapas jak sviňa. Keď mi prišla súkromná správa od muža, ktorý mi ozrejmil, čo som vyviedla, chcela som sa prepadnúť pod zem. Našťastie mám pomerne tolerantných príbuzných, no na najbližšom spoločnom obede som sa im nevedela pozrieť do očí.

3. Bola som na druhom rande s jedným týpkom a na ďalší deň som sa ho cez správy pýtala hádam na každú drobnosť, ktorú deň predtým len tak prehodil. “Mal si dnes ten pokec so šéfom? Dal si si ten paradajkový šalát, na ktorý si mal tak veľmi chuť? A boli tie paradajky dosť zrelé? Viem, že si spomínal, že máš strach, že nebudú… Ešte stále plánuješ ísť v lete do Chorvátska?” Musela som vyzerať ako psycho, akoby som počas celého stretnutia len memorovala každé jeho slovo. Niet divu, že si ma na dva týždne blokol. Potom ma odblokoval, odpísal, že šalát bol fajn a zablokoval naspäť.

4. Často posielam správy, ktoré ľutujem, najčastejšie v opitosti. Vtedy si pripadám byť hustý ako našľahané h*vno. Všetkým hovorím, čo si o nich myslím, tým najmenej vhodným spôsobom, a potom, keď vychladnem, ich zase spamujem ospravedlneniami.

5. Raz mi moja spolubývajúca poslala svoju selfie o zrkadlo (špinavé zrkadlo, fuj) len v nohavičkách s popisom: “Toto sú jediné tangáče, ktoré mám.” Očividne to chcela poslať frajerovi, no skončilo to u mňa. Nebolo by to také hrozné, ale my dve sme sa neznášali a ona nevedela prekusnúť, ako sa predo mnou strápnila. Asi týždeň nepoužila spoločné priestory. Pre mňa výhoda, aspoň ma nikto nevyhadzoval z kúpeľne.

6. Mala som pokazený telefón. Vždy, keď som niekomu poslala obrázok, môj mobil vybral iný náhodný obrázok a poslal ho náhodnej osobe, ktorú som mala uloženú. Ruská ruleta vrcholiaca spoločenskou samovraždou. Musela som si kúpiť nový.

Zdroj: Prettymuchnah / Reddit

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.