Móda je nástrojom, pomocou ktorého môžeš dosiahnuť veľké veci. Ak si myslíš, že obliekanie riešia len ženy, si na omyle. Aj muži sa vyznajú v móde a v trendoch.

Takéto oblečenie by podľa mužov mali nosiť ženy. Priťahuje ich to.

Šaty s výstrihom na boku

Tieto šaty pôsobia veľmi zvodne, no zároveň slušne a sú vhodné aj na spoločenské udalosti. Mužom sa tieto šaty páčia najviac, pretože ženy v nich pôsobia príťažlivo a sebavedomo.

Top s odhaleným chrbtom

Nie je nič viac zvodnejšie, ako žena, ktorá vie zaujať pozornosť muža inak, než výstrihom. Odhalený chrbát je príťažlivý, pretože núti mužov rozvíjať fantáziu.

Sukne po kolená alebo midi sukne

Tieto sukne nie sú u žien veľmi obľúbené, no muži z nich nemôžu spustiť oči. Midi sukne sa im páčia oveľa viac, než mini sukne. Neodhalia veľa, preto ponúkajú priestor fantázii, no zároveň nie je žena zahalená úplne.

Klobúk

Zvýrazniť ženskosť vie aj krásny letný klobúk. Chlapi ho ako doplnok vnímajú pozitívne, pretože sa hodí väčšine žien. Keď sa skombinuje s ideálnymi šatami, klobúk vie pôsobiť romanticky.

Vysoké podpätky

Najviac príťažlivo na mužov pôsobí žena, ktorá má obuté vysoké podpätky. Opticky ju to predĺži, nepôsobí nižším dojmom a keď v nich žena vie kráčať, vyžaruje nebojácnosť a šarm.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.