godandman.com

Niektorí muži si myslia, že ideálna žena je tichá žena. Vyrastajú v dokonalej predstave, v ktorej im žena neodporuje, súhlasí so všetkým, čo muž povie a oporou sú pre ňu iba silné mužské paže.

V mužských zoschnutých mysliach existuje pravidlo: “Tichá žena je milujúca žena”. Ak žena odmietne odpovedať a hádať sa, je to znak oddanosti a dôvernosti.

Málo z nich vie, že žena niečo zamýšľa, keď je ticho.

Girls-Smile-Photography-Tumblr-14 foto: theartmad.com

Ženy nebývajú pokojné osoby. Dávajú najavo svoje city a rady rozprávajú o svojich myšlienkach. Zatvoria ústa iba vtedy, keď vrcholí posledná séria ich obľúbeného seriálu alebo sú na posledných stranách ich najlepšej knihy.

Keď s vami nehovoria, je to iba znak ľahostajnosti, pretože ženy, ktoré sa s mužmi hádajú sú zamilované.

Keď ťa žena miluje, bojuje o teba, dokonca aj vtedy, keď to vyzerá, že bojuje proti tebe.  Neexistuje tichá priateľka. Existuje iba tá, ktorá sa nezaujíma.

Ak sa iba prizerá, je zmierená s odchodom.

Ženy rozprávajú len preto, lebo chcú byť vypočuté. Ženy rozprávajú z nejakého dôvodu a ten dôvod je zvyčajne pre vaše (mužské) dobro.

Ženy majú vrodený materinský inštinkt a chcú sa starať o ľudí, ktorých ľúbia. Vidia problém a ihneď hľadajú riešenie. Keď sa nezaujímame, nebudeme mať problém prizerať sa na to, ako sa topíš vo vlastných chybách.

beautiful_girls_photography_tumblr_cool_wallpapers foto: ihdimages.com

Ak je ticho, určite sa nesnaží zachrániť vzťah.

Prečo bojovať o niekoho, kto s vami nechce byť? Prečo strácať čas a roniť slzy pre hádku, ktorá nemá riešenie? Žena, ktorá je vo vzťahu pasívna a zvyčajne ťa nechá urobiť čo chceš, je na pol ceste k rozchodu.

Ak to ma na háku, je pripravená opustiť ťa.

Zamilovaná žena bojuje až do konca, aj keby ju jej slová privádzali do šialenstva. Žena, ktorá zaľubená nie je, stráca vôľu o vzťah bojovať. Myšlienky, ktoré sú v jej hlave už nie sú podstatné, pretože ty už nie si podstatný pre ňu.

Kto by chcel ženu, ktorá sa nesnaží, iba celý čas stagnuje? Chceš takú, ktorá jedná nerozvážne, náruživo a je na nej vidno, že chce byť s tebou.

Žiadny vzťah nie je dokonalý. Vždy sa stane, buď párom, ktorí sa len stretávajú alebo dokonca spolu žijú, že prekonávajú určitú krízu. Je normálne, že z času na čas sa pohádajú.

totojeTIT foto: aos

Žena, ktorá sa neháda niečo skrýva. Samozrejme, nemusí to byť v každom prípade pravda, každý vzťah je iný. Ale prvotným znakom je, keď žena prestane bojovať.

Ak je v pohode, teba zaťahuje do neistoty.

Žena, ktorá ti neodhaľuje svoje pocity, je pripravená zdieľať ich s niekým iným. Nechce sa posunúť na ďalšiu úroveň vášho vzťahu, ak ti úprimne nepovie, ako sa v skutočnosti cíti.

Ak sa pri konverzácií neháda a svoje pocity skrýva, je definitívne rozhodnutá nevkladať do vzťahu ďalšiu silu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating