Žena bola, je a vždy aj bude akási múza pre muža, bez ktorej by bol život len ťažký a pravdupovediac aj nudný! Čo si budeme klamať, partnerka je ten správny životný koreň a práve to, že sme tak komplikované, chlapi majú neustále potrebu nás skúmať, lebo nevedia, čo všetko v sebe skrývame!

Ale vieš, čo milujú na nás najviac? Expert na vzťahy Josh Tesh dokonca prišiel s prekvapivým výsledkom! Tieto vlastnosti sú pre ich azda najväčším afrodiziakom.

Ako ti chýba sebavedomie, mala by si rýchlo začať s tým niečo robiť a pracovať na tom, aby si ho nadobudla. Možno si si myslela, že ak sa budeš hrať na skromnú myšku, tvoje šance budú oveľa vyššie a bude z teba hotový. Ale to tak vôbec nie je. Mužov priťahujú zdravo sebavedomé ženy, ktoré poznajú svoje kvality, ktoré nemajú potrebu riešiť navyše kilá či to, ako vyzerajú, či pripomínajú modelku z časopisu alebo normálne vyzerajúcu dámu. To ich skôr odpudzuje, ako priťahuje.

A ak sa k tomu pridá povaha pohoďáčky, tak to už sú muži ale že úplne namäkko. Ak nerobíš z komára somára, nevyžívaš sa v dramatických výstupoch, tak máš takmer vyhraté. Presne toto sú typy, ktoré sú veľmi žiadané. Ale zas, nemôže ti byť všetko jedno a mať to v paži. Všetko s mierou!

Muži po svojom boku nechcú mať ďalšieho chlapa, preto ak vnesieš do vášho vzťahu štipku romantiky, určite tým váš vzťah len posilníš. Romantické, jemné slečny zaujmú mužov oveľa viac ako chladné dámy, ktoré pôsobia, akoby žili dramatický život.

Romantika a jemnosť je účinný spôsob, ako získať pozornosť opačného pohlavia. Veď okolitý svet je aj bez toho dosť náročný, preto muž hľadá uvoľnenie a pochopenie práve vo svojej polovičke. A navyše, SME ŽENY, stvorené ako starostlivé matky, nám sa nehodí nahrádzať chlapov a ich silu. Preto si vážme našu ženskosť.

Zdroj: tesh.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.