Vyspovedali sme päť mužov vo veku od 19 do 25 rokov, aby sme zistili, aký majú názor na vzťahy a sex dnešnej doby. S niektorými odpoveďami sa možno stotožníš a niektoré Ťa možno prekvapia.

Dokážeš odhadnúť dôvod, pre ktorý muži najčastejšie podvedú svoju partnerku s inou?

Igor: Dôvody sú podľa mňa rôzne. Niekto to má raz v sebe, neváži si to čo má a stále chce vyskúšať niečo iné. A niekedy sa tá partnerka zasa nevenuje svojmu partnerovi. Má svoje koníčky, kamarátky a často odmieta sex a jeho to po čase prejde. Keď je to dlhodobé a zistí, že iná s ním flirtuje, tak podvedie svoju partnerku. Ale určite existuje viac dôvodov a každý je individuálny. No v dnešnej dobe je aj presne opačný trend, že žena podvedie muža. A prečo to robí ona?

Tomáš: Alkohol? Zmena? Chcú skúsiť niečo nové? Neviem, ja osobne som to ešte nikdy neurobil.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Dušan: Pretože ich tá druhá fyzicky viac priťahuje.

Michal: V tej istej situácii sa nachádzajú aj ženy, ide o výbuch emócií, pre nedocenenie našej/ich kvality, pri dlhodobejšom pretrvávaní môže nastať stav, že buď vyhľadávajú zámerne potešenie u niekoho iného alebo proste je to zhoda náhod, že niekoho spoznajú a neodolajú.

Noro: Nechápem prečo muži podvádzajú svoje partnerky. Keď mám raz jednu priateľku tak som s ňou a snažím sa riešiť problémy s ňou a nie utekať k druhej. Ale ak by som mal povedať pár dôvodov, tak to budú tieto: chcú skúsiť niečo nové iné, pri danej partnerke sa nudia, chýba im niečo po čom túžia, alkohol, časté hádky, ktoré vzťahu neprospievajú…

pexels.com

Čo si myslíš o sexe na jednu noc? Majú podľa teba muži a ženy odlišný názor na sex na jednu noc?

Igor: Sex na jednu noc so ženou, ktorú stretneš na diskotéke alebo v bare je podľa mňa riskantný, keďže väčšinou taká žena ide presne za tým účelom do mesta. Ale určite muži skôr nemajú problém so sexom na jednu noc ako ženy.

Tomáš: Nie je to môj štýl, ale vôbec proti tomu nie som. Niekedy treba uspokojiť svoje sexuálne túžby a nemám proti tomu nič. Áno majú, ale podľa mňa ani tak nezáleží od pohlavia, ale skôr od osobnosti človeka.

Dušan: Podľa mňa to je dobrá vec, lebo každý má nejaké potreby. Myslím, že to nezáleží od pohlavia, ale od povahy.

Michal: Mám pocit, akoby bol v dnešnej dobe pravidlom, no nikto sa nezamýšľa nad jeho dôsledkami, možnými nákazami, mal by byť s partnerkou, ktorá je buď stálou partnerkou alebo ju veľmi dobre poznám.

Noro: Keď je človek nezadaný, tak prečo nie? Každý z nás má svoje potreby, ktoré si potrebuje plniť. Samozrejme, že na to máme odlišný názor, pretože je zaužívané, že keď má muž veľa sexuálnych partneriek, tak je frajer alebo keď ich má žena, tak je štetka. Môj názor je taký, že keď si nezadaný, rob si čo len chceš, je to tvoj život a rob to, čo ťa robí šťastným a nezáleží na tom, či si chlap alebo žena.

pexels.com

Čo si pomyslíš, keď chce mať tvoja partnerka počas celého aktu zhasnuté svetlo?

Igor: Na tom nie je nič zlé. Nie je dôležité vidieť, ale cítiť a prežívať to.

Tomáš: Je to jej rozhodnutie, pokiaľ to neovplyvní vykonanú prácu, tak je mi to viac menej jedno.

Dušan: Pravdepodobne je hanblivá.

Michal: Na to nech odpovie partnerka, aký má dôvod na „intimčo“.

Noro: Že sa hanbí za svoje telo, hanbí sa za nejakú úplnú drobnosť, ktorá nie je podľa jej predstáv a z toho potom vyvodzuje závery, že nie je dokonalá. Ale my muži práve tie chybičky krásy milujeme.

 

Čo by si poradil ženám, ktoré majú pri sexe pocit neistoty?

Igor: Prečo by mala mať žena pocit neistoty? Skôr je to na chlapovi, aby tú ženu uspokojil čo najviac.

Tomáš: Poradil by som im asi len to, že pokiaľ nemajú čo skrývať , tak nemajú byť prečo neisté. Ak aj napriek tomu sú, tak nech sa o pocitoch porozprávajú so svojím partnerom a vyriešia to spolu.

Dušan: Buďte sebavedomé, nemáte sa za čo hanbiť!

Michal: Nemyslite pri tom na blbosti, sústreďte sa na danú chvíľu a venujte sa partnerovi, on vám to oplatí najlepšie, ako vie.

Noro: Začať sa o seba viac starať. Prijať samú seba, začať aktívne žiť, pravidelne športovať, stretávať sa s ľuďmi, užívať si život a samozrejme nahodiť úsmev lebo ten je pre mužov najviac príťažlivý.

Komentáre