Kým niektorí chlapi ani sami nevedia čo chcú, iní v tom majú naozaj jasno a nemajú problém povedať to aj nahlas. Najmä čo sa týka vecí, ktoré sa im nepáčia na ženách. Vyspovedali sme niekoľkých mužov a dospeli sme k naozaj zaujímavým výsledkom. 

Na prvom mieste vzhľad

Nech je ako chce, muži si potrpia na tom, aby žena vyzerala dobre. Tieto odpovede sa nám opakovali azda najčastejšie. „Nie je nič horšie, ako keď sa žena nestará sama o seba, chodí neupravená, s mastnými vlasmi a v neforemnom oblečení. Legíny v kombinácii s balerínkami by mali zakázať.“ (Martin, 22)

„Mne sa nepáči, keď je žena čistá umelina. Napichané pery, umelé prsia, make-up hodný akurát do nejakého bordelu. Viem, že veľa mužov sa za takýmito ženami otočí, no vzťah s ňou si neviem predstaviť. Maximálne na jednu noc.“ (David, 24)

Chlapom na ženách prekáža tiež neupravená manikúra, zápach z úst či potu a nevhodné oblečenie, ktoré zvýrazňuje kilá navyše. A viacerí sa zhodli v tom, že celkový dojem môže veľmi ľahko pokaziť fajčenie. „Neznášam ženy s cigaretou v ruke. Nie je na tom nič ženské a smrad, ktorý im ostane na oblečení či tele ma rozhodne nevzrušuje. Nechápem, ako sa to niekomu môže páčiť.“ (Tomáš, 26)

Ach, tie vzťahy

Aj keď sa snažíš do vzťahu priniesť maximum a všetko robíš najlepšie ako vieš, niektorým chlapom to jednoducho nestačí. „Prečo sa musia ženy do všetkého montovať? Neznášam tú ich prílišnú starostlivosť o všetko a to, ako ma musí komandovať a prikazovať mi, čo mám robiť. Ako keby som bol malé dieťa. Nechápe, že chcem nejaký čas aj sám pre seba.“ (Maroš, 25)

„Nenávidím náladové ženy. Je jedno či má PMS, alebo ju len niečo rozzúrilo. Ak má so mnou nejaký problém, nech mi to povie a nech sa nehrá na urazenú. Nie je nič horšie ako odpoveď nič. A o pár minút sa tvári, ako keby sa nič nestalo.“ (Kamil, 23)

„Nepáčia sa mi ženy, ktoré skúšajú zbaliť každý týždeň nového chlapa. Nestarajú sa o nič iné, len o svoj dokonalý vzhľad a o to, či majú na Instagrame dosť lajkov. S takýmito slečnami sa nemám o čom rozprávať a mám pocit, že ich je čoraz viac.“ (Adam, 26)

Chlapi majú tiež problém so ženami, ktoré sú príliš vulgárne a ich slovník je horší než majú štamgasti v krčme. Problém majú aj s nedochvíľnosťou. Ak už meškáš, nehľadaj výhovorky, ale radšej priznaj, že si sa nevedela rozhodnúť, čo si obliecť.

No ak však chceš vedieť, čo na mužov naopak zaručene funguje, inšpiruj sa aj našim starším článkom a odhaľ, po akej partnerke naozaj túžia. Aj keď si každý chlap predstavuje svoju ideálnu partnerku odlišne, no keď na ňu myslí, chcel by, aby spĺňala tieto základné veci.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.