Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Púšťam sprchu a nechávam na telo dopadať horúce kvapky vody. Dopadajú priamo na moju tvár a stekajú po krku, prsiach až hlučným zvukom padajú na zem. V hlave sa mi odohráva naše vášnivé privítanie priamo v chodbe, ktoré museli počuť aj susedia z vedľajšieho domu. Napriek hlučnému prúdu vody začujem tóny tvojho piana.

Hráš hlasito a tvoja hudba vyjadruje naše divoké spojenie. Vypínam sprchu a chvíľu v nej ešte stojím a počúvam tie nádherné tóny. Vezmem tvoju osušku a na tele ucítim jej hebkosť. Dala by sa prirovnať k tvojím bozkom. Kradnem ti z práčky košeľu, z ktorej cítiť tvoju vôňu. Prehodím ju cez seba a zapnem na jeden gombík. Len tak tak zakrýva správne miesta.

Schádzam za tebou po schodisku. Si zaujatý hrou na krásnom čiernom piane, ktoré dokonale zapadá do moderného štýlu tvojej obývačky. Sedíš bez trička a tvoje telo je mojou slabosťou. Ostanem stáť na treťom schode a sledujem ako to prežívaš. Každý jeden tón. Všimneš si ma a prestaneš hrať. Sedíš a vychutnávaš si pohľad na moje polonahé telo.

View this post on Instagram

I don't do romance. #FiftyShades

A post shared by Fifty Shades Freed (@fiftyshadesmovie) on

„Prosím hraj mi. Rozozvuč tóny mojej rozkoše a nechaj ich znieť túto noc,“ tichým hlasom ťa prosím. Usmievaš sa, ale nehráš. Postavíš sa a prídeš si po mňa. Tvoje jemné pery pritlačíš k mojim, no tentokrát inak. Nežne a pomaly. Žiaden jazyk len dotyk našich pier. Ruky mám položené na tvojich pleciach a dlaňou ti prechádzam do tvojich čiernych hustých vlasov. Chytíš ma za boky, nadvihneš a ja ťa obopnem nohami.

Nesieš si ma a pri tom mi pozeráš do očí. Tvoj pohľad je tak čistý, že sa ho neviem nabažiť. Položíš ma na klavír a našimi pohybmi zaznejú šialené tóny, ako keby sám nástroj protestoval. Pousmeješ sa a chytíš mi nohu. Začneš mi ju zalievať bozkami od členku a postupuješ vyššie na stehno. Potom mi ju vyložíš na plece a to isté spravíš s druhou. Tvoje bozky ešte dlho cítim. Posunieš si ma bližšie a znovu bozkami prechádzaš po stehne až jeden z nich ucítim na klitorise.

S tým bozkom prichádza aj ďalší tón. Tentokrát hráš pomalú pieseň a tvoj jazyk si pomaly vychutnáva moje vzrušenie. Hráš mi presne tak, ako som túžila. Tvoje prsty sú v dokonalom spojení s tvojím jazykom. Rukami opretá za sebou, zakláňam hlavu a užívam si ten pocit dokonalého uvoľnenia. Iba ty vieš ako hrať na dva nástroje naraz. Táto pieseň bude pre mňa nezabudnuteľnou.

Zrýchľuje sa mi dych, zrýchľuje pieseň, zrýchľuje sa aj tvoj jazyk. Hlavou medzi mojimi stehnami dvihneš zrak a sleduješ ako sa mi v rytme dychu dvíhajú prsia. Tvoja košeľa stále neodhalila všetko a teba to ešte viac vzrušuje. Vrcholí pieseň a ja s ňou. Potom, ako doznievajú posledné tóny, doznieva aj môj orgazmus. Hladíš ma po nohe a máš pokojnú tvár.

View this post on Instagram

"Sleep now, gorgeous girl." #FiftyShades

A post shared by Fifty Shades Freed (@fiftyshadesmovie) on

Zoberieš ma do náruče a nesieš si ma schodiskom až do tvojej postele. Tvoja nežnosť sa stále prehlbuje. Odhŕňaš mi košeľu a zasypávaš bozkami moje prsia. Si nadomnou a túžiš si ma zobrať. Hráš sa s mojim telom a moje ruky prechádzajú tvojimi vlasmi a svalnatým chrbtom. V spoločnom spojení sa oddávame vzájomnej rozkoši. Tvoje dôrazné pohyby sú pre mňa vykúpením. Nechtami ti zaryjem do chrbta a znovu mnou prechádza pocit, ktorý si s tebou užívam oveľa intenzívnejšie. Tentokrát vyvrcholíme navzájom a spokojne ostávame ležať v posteli.

Z tvojej tváre čítam, že chceš, aby som tu ostala. Ľahnem si na tvoje rameno a ty nás prikryješ. Pomaly zaspávaš a v mojej hlave je plno otázok. Potichu sa vytrácam z tvojej postele. Otočím sa a pozerám na tvoju spokojnú tvár. Potichu schádzam dolu a po podlahe zbieram svoje oblečenie, ktoré si tak vášnivo stŕhal. Vyjdem von a smerujem k autu. Stále ťa mám v hlave. Po líci mi steká jedna zúfalá slza. Otočím sa, aby som si zapamätala toto výnimočné miesto. V okne vidím tvoj tieň a iba pozeráš, ako ti znovu utekám.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.