Každá z nás túži po milom, skvelom a milujúcom mužovi. Po niekom, kto bude oddaný, kto nás nebude odsudzovať a kto bude spolu s nami kráčať na ceste života. Niektoré ho spoznáme už v 20 rokoch, iné naňho čakáme o čosi dlhšie.

Muži. Ťažko s nimi, ale ťažšie bez nich.

30076455463_e5fbdc363a_k

thoughtcatalog.com

Vyber si správne muža. Nebuď hneď s prvým, ktorý príde a nesnaž sa ho zmeniť. Na dobré sa oplatí čakať a to mnohonásobne platí aj v láske. Nestrácaj čas s niekým, kto sa nevie rozhodnúť, koho nezaujímaš a nevšíma si ťa. Ver mi, drahá, že máš oveľa na viac. Viem, že sa niekedy stáva, že sa zaľúbime do nie zrovna vhodného človeka pre náš život. Čo je na tom ale najhoršie je, že my si to uvedomujeme, ale nič s tým nerobíme. Potom sa náš život rozpadá, my upadáme a hľadáme dôvody prečo. Skús sa zamyslieť. Nie je to práve on, kto ti berie energiu, kvôli ktorému si smutná a nad ktorým stále len rozmýšľaš?

Láska by ťa mala robiť šťastnou. Mala by si milovať bezhranične, vášnivo, no pritom zachovať svoju podstatu. Láska nechce, aby si bola nešťastná, smutná a nevážila si samú seba. Pretože taká láska neexistuje. 

pexels.com

Drahá, vyberaj si správne. Buď pripravená na to, že nie každého, koho stretneš, bude aj tvojím vyvoleným. Ľahké je sa zaľúbiť, no musíš si uvedomiť, či ti tento človek do života naozaj prináša niečo hodnotné a či si skutočne šťastná. Najskôr sa musíš naučiť žiť sama so sebou a až potom môžeš niekoho hodnotného prijať do svojho života. Nie vždy tvoje lásky budú dlhé, nádherné a bez chaosu. Nie vždy to bude o pekných momentoch a možno si niekedy aj poplačeš. Ale všetky tvoje vzťahy a lásky ťa naučia tomu, že budeš pripravená na skutočnú lásku. Na to, že vieš, koho chceš, vieš, čo si ceniť a čo nie.

Vyber si niekoho, kto bude na teba pozerať s láskou. Kto nebude bezchybný a bude si to uvedomovať. Vyber si niekoho, kto nebude len hovoriť, ale aj konať. Vyber si niekoho, pri kom si sama sebou a si úprimne šťastná. Vyber si niekoho, kto ťa nebude chcieť zmeniť. Vyber si niekoho, kto ťa bude akceptovať.

Láska je komplikovaná a vždy bude. No je len na tebe, koho pustíš do svojho srdca. Ver, že tvoja láska ovplyvní celý tvoj život. Preto si vyberaj pozorne a uvážene.

Bojuj za svoje šťastie.

Za šťastie v láske.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.