Ten, kto zažil odmietnutie, tak má pochopiteľne strach vstúpiť do ďalšieho vzťahu, pretože sa bojí konfrontácie a bolesti, ak by to znova nevyšlo. Sme opatrní, ak máme dať svoje pomliaždené a skľúčené srdce niekomu inému, lebo sa obávame sklamania a neúspechu.

Nikdy si nevyberaj niekoho, kto váha, či chce byť s tebou, kto si nie je sto percentne istý, že si pre neho tá pravá. Nevyberaj si niekoho, komu je jedno, že si pred ním vylievaš svoje srdce.

Vyber si niekoho, kto pozná tvoje nedostatky a aj napriek tomu necúvne. Vyber si niekoho, kto vidí na tebe najhoršie veci a nezatvára pred nimi oči. Vyber si niekoho, kto bude hovoriť  „Milujem ťa“ s istotou a ľahkosťou, bez toho aby sa mu roztriasol hlas. Vyber si muža, ktorý ťa počúva a nechá ťa vyplakať sa mu na ramene. Vyber si toho, kto pozerá na teba priamo a nie zvrchu. Vyber si osobu, ktorá ti dáva možnosť byť sama sebou a nechá ťa ísť vlastným tempom. Vyber si niekoho, kto ťa nebude chcieť zmeniť, ale bude ťa mať rád so všetkými tvojimi chybami.

ready-for-relationship-800x400

foto: elitedaily.com

Zaslúžiš si niekoho, kto ťa neopustí pri prvom náznaku problémov, kto neodíde, keď ho budeš potrebovať najviac, pretože skutočná láska ťa neopustí, ale zostane s tebou v dobrom aj v zlom.  Pravá láska je silnejšia ako túžba rozlúčiť sa. Ozajstná láska sa nikdy neospravedlňuje za svoju silu, za to, že svieti tak jasne.

Ten správny človek ťa bude mať rád bez zaváhania. Bude ťa milovať divoko a bez akýchkoľvek pochybností, že si najlepšou osobou, akú kedy stretol. Bude ťa bozkávať tak, že nevzbudí žiadne podozrenie, že by to nebol ten pravý. Bude ťa objímať hrdo a bez toho, aby si mala nejaké pochybnosti o ňom. Bude ťa držať vo svojej záchrannej sieti a nedovolí, aby sa niekedy pretrhla.

Vyber si niekoho, kto ťa bude milovať bez obáv. Kto bude kričať, ako veľmi ťa miluje, namiesto toho, aby len šepkal. Vyber si niekoho, kto má vždy ruku pripravenú, aby ťa chytil, kto sa nikdy na teba nepozerá zamračene, ale s leskom v očiach. Vyber si toho, kto hovorí: „Milujem ťa vo všetkom, čo robíš“. Vyberte si osobu, ktorá ťa miluje každým atómom vo svojom tele a ktorá bude hovoriť milujem ťa, už len jednoduchým dotykom. Vyberte si niekoho, kto ťa miluje a nikdy ťa opustí. Vyber si muža, ktorý sa nebojí milovať tak úžasnú osobu, ktorou si ty.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.