Každý z nás máme nejakú temnú stránku. A tí, ktorí tvrdia, že nie, tak buď klamú alebo ju popierajú. No vieš, o akú vlastnosť by sa malo jednať podľa znamenia, v ktorom si narodená?

Baran – Radšej ho nikdy nerozčúľ. Každý baran v sebe ukrýva HNEV, ktorý je pripravený vyjsť na povrch a čaká na to, kedy ho v ňom niekto vyvolá.

Býk – vie byť veľmi TVRDOHLAVÝ A SEBECKÝ. Nesnaž sa ho presvedčiť na niečo, čomu sám neverí. Nepodarí sa ti to.

Blíženci – nie je znázornoňovaný ako dve tváre, len tak pre nič za nič. Vedia skvele MANIPULOVAŤ ľudí, a tým od nich vždy dostanú čo chcú.

Rak – skús sa mu raz otočiť chrbtom a viac na teba nepozrie. Všetku dôveru, ktorú vložil do niekoho komu kedysi veril, dokáže obrátiť na NEGATIVIZMUS voči danej osobe.

Panna – je chúlostivé znamenie a považuje sa za DOKONALÚ. Preto sa nevedia vyhnúť súdeniu ostatných, a to kdekoľvek a kedykoľvek.

Lev – je EGOCENTRICKÝ, ale lojálny. Nesnaž sa ho nijak využiť, pretože zradu neznáša.

zdroj: unsplash.com

Váhy –  ich temnou stránkou je BEZOHĽADNOSŤ. Dokážu síce očariť každého, ale pokiaľ sa jedná o niečo, čo chcú dosiahnuť, nepozerajú na to ako môžu iným ublížiť.

Škorpión –  POMSTICHTIVOSŤ. Skús ho raz zradiť a ver, že ti to vráti. Nikomu nič nedarujú a patrične sa vyrovnajú s tým, kto ich sklamal.

Strelec – sú NESEBAKRITICKÝ. Navyše si myslia, že ich správanie je vždy morálne, a tak často prehliadajú kde urobili chybu a následne si ju nevedia priznať.

Kozorožec – hlboko vo svojom vnútri SKRÝVAJÚ BOLESŤ, ktorú si nechcú pripustiť.  Zameriavajú sa na kariéru, kvôli ktorej zanevrú na lásku, a neskôr, keď si uvedomia čo sa stalo, zvykne byť neskoro.

Vodnár – býva NARCISTICKÝ a niekedy mu chýba súcit . Neprestajne nad niečím premýšľajú a niekedy zabúdajú brať ohľad na druhých.

Ryby – mávajú ROZPOLTENÚ osobnosť. Snažia sa byť neustále dobré a pozitívne, pričom potláčajú negatívne pocity.

Zdroj: social.diply.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.