Každý muž má iné nároky na ženu, ktorá sa mu páči. Je to v poriadku, pretože tak fungujú aj ženy. No vedela si, že existuje naozaj jeden typ ženy, s ktorou sú muži najšťastnejší?

Sú to práve ženy, ktoré sa ničoho neboja. Častokrát označované aj ako feministky, pretože chcú rovnosť medzi mužmi a ženami. Predstavíš si ju možno ako ženu, ktorá si neholí nohy a všade kam príde vyhlasuje, že ona chlapa nepotrebuje, pretože zvládne všetko sama.

Nie je to presne tak. Ženy, ktoré vedia urobiť muža šťastného sú práve tie, ktoré vedia čo chcú. Ktoré idú hrdo po svojej ceste a dostanú to, čo od života potrebujú.

Muž si ju vyberie, pretože všetko, čo vypustí z úst, myslí vážne. Pretože ho vie rozosmiať aj v zlý deň. Pretože aj keď by niečo zvládla sama, aj napriek tomu si zavolá muža na pomoc a potom ho pochváli. Pretože tvrdo pracuje, aby bola tam, kde je. Pretože hoci je jej cesta možno ťažšia, nesťažuje sa a život si užíva.

Chce na sebe stále pracovať a vie, že ak v tomto bude pokračovať, bude sa mať dobre. Bude zabezpečená a dokáže vyriešiť všetko, čo ju stretne. Vie, že život nie je ľahký a preto chce pri sebe muža, ktorý ju bude ochraňovať, no zároveň ju nebude zhadzovať a bude v nej vidieť niečo špeciálne.

S takouto ženou je život krásny. Nie, nie je bezproblémový, pretože v každom vzťahu sa raz vyskytnú nezhody alebo iné názory. Avšak táto žena má dosť odvahy a múdrosti na to, aby si so svojim partnerom sadla za stôl a problém vyriešila. Táto žena sa nebojí hovoriť o problémoch, ktoré ju trápia a vie sa ozvať vtedy, ak sa cíti ublížene alebo ak vidí, že sa niekde objavuje nerovnosť.

S touto ženou sú muži najšťastnejší, pretože im dá viac radosti, než je to vôbec možné. Táto žena nikdy nebude muža považovať za samozrejmosť, rovnako ako muž nikdy nebude túto ženu považovať za samozrejmosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.