Každá žena túži po plochom bruchu a osom drieku tak veľmi, že sa doma zbytočne namáha s tisíckami brušákov a podobných cvikov. Pritom vôbec netuší, že je to absolútne kontraproduktívne. To, čo sa snaží ona dosiahnuť doma pomocou 10 cvikov, ty dokážeš vďaka jednému.  

Ak si o tom ešte nepočula, tak zbystri zrak a čítaj až dokonca, pretože toto je kľúč k úzkemu pásu a plochému bruchu. Zabudni na rôzne opasky, s ktorými budeš cvičiť alebo rôzne fóliové zábaly. Tento cvik je tu už odjakživa a používali ho mnoho rokov pred nami, teraz hlási svoj comeback a to vo veľkom štýle. Všetci o ňom hovoria a spievajú ódy na slávu. Volá sa vacuum. Ak nevieš, o čom je reč, vďaka fitnesske Anne Faltovej sa dozvieš viac.

Ako dosiahnuť úzky pás?

Genetika je jeden z  najhlavnejších faktorov, k tomu aby si mala úzky pás. Avšak netreba všetko hádzať len na genetické predispozície a skúsiť na tom zamakať! Jednou z možností ako získať štíhly pás môže byť zväčšním partií pod pásom a nad pásom. Čiže zadok a ramená, to vytvorí ilúziu presýpacích hodín. Ďalšia možná cesta k osiemu drieku je zhodiť nejaký ten tuk navyše prostredníctvom zníženia príjmu kalórií cez deň. Avšak v tomto prípade hrá veľkú rolu genetická bariéra.

View this post on Instagram

Tak teda takový krásný ohlasy na nový video.. Přes 1 500 z vás ho vidělo jen za pár hodin.. To jsem nečekala 😃 Asi jste se na něj vážně těšili co?😁 Pokud jste jedni z těch, co se na tohle často ptáte, nevíte co to po ránu dělám, proč, k čemu to je.. Tohle video je pro vás😊 👇🏼👇🏼👇🏼 Dlouho očekávaný téma- “Jak na úzký pas?” Je tady!! Odkaz v profilu🤗 #jeduvacuum . … ◽️ www.annafaltova.cz ◾️ E-mail pro dotazy, spolupráce- [email protected] 🔹 YouTube: Anna Faltová 🎥🎞 🔸 Podcast: Cookies 4 deadlifts- iTunes, Spotify, YouTube 🎧🎙. #Fitness #diet #Girl #czechgymlife #training #bikinifitness #iifym #followme #fitnessmotivation #fitnessmodel #model #workout #fitgirl #czechgirl #love #healthy #bodybuilding #inspiration #fitspo #fitnesslife #motivation #vsco #instagood #SilnějšíSpolu #BodyHunters

A post shared by Anna Faltová (@annafaltova) on

Vacuum, ktoré ti vytvaruje pás

Odvodené z anglického slova vacuum cleaner- vysávač, založené na „nasaní“ brucha dnu. Pomôže ti spevniť stred tela a v neposlednom rade vytvarovať dokonalé brucho a pás, vďaka tomu, že v ňom zapojíš všetky svaly brucha. Ako na to? Rozhodni sa v akej polhe ti to vyhovuje najviac. V sede, postojačky, v polohe psa, výber je už na tebe. Ideálne je ho precvičovať ráno a skutočne každý deň. Tento cvik nie je až tak namáhavý aby si si ním spôsobila svalovicu, takže bezproblémov ho zvládneš skutočne každý deň.

Ako vacuum precvičovať?

Vyber si polohu, ktorá ti najviac vyhovuje a uvoľni sa. Vyfúkni vzduch z pľúc až v nich nebudeš mať vôbec nič. Vtedy „vcucni“ brucho dnu a drž, dokedy budeš vládať a vráť sa do pôvodnej polohy. Predýchaj sa a môžeš ho cvičiť znovu. Najideálnejšie je v 3 sériach po 10 opakovaní.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.