Možno sa ešte nepoznáme, alebo naopak, poznáme sa až priveľmi dobre. Možno budem ešte dlho sama alebo sa čoskoro do teba zamilujem.

Sľubujem ti, že budem verná a starostlivá žena. Že budem milovať naše deti, starať sa o ne a smiať sa s nimi. Že z nášho príbytku urobím dom plný harmónie a pokoja. Sľubujem, že sa konečne naučím variť a nebudem ti vypekať len moje obľúbené koláčiky. Taktiež ti sľubujem, že budem akceptovať tvoje zlé dni a smiať sa s tebou v tých dobrých. Sľubujem, že ťa budem chápať v každom tvojom rozhodovaní, budem ťa podporovať a rešpektovať.

Sľubujem, že mi bude jedno, na akom aute budeš jazdiť, či kde budeš pracovať. Viem, že budeš skvelým mužom, ktorého budem milovať ako svojho manžela a otca mojich detí. Nehovorím, že to vždy budeš mať so mnou jednoduché. Viem byť zlá, panovačná, negatívna ale ak ma miluješ, zoberieš si i všetky moje zlé i dobré vlastnosti. Je mi jedno, či máš rád sviečkovú alebo rezne. Je mi jedno, či máš veľa priateľov alebo zopár ozajstných.

Viem, že nie vždy budeš stopercentný. To od teba ani nechcem. Chcem jednoducho len muža, ktorý ma bude rešpektovať a milovať takú, aká v skutočnosti som i v teplákoch alebo v šatách. Chcem, aby sme chodili na dlhé prechádzky, na plesy, na svadby, na nedeľné obedy k tvojim rodičom a počúvali klasickú hudbu.

Bude mi jedno, či budeš stále taký krásny. Vekom sa zmeníš, ako každý človek. Ale tvoj humor, tvoje nádherné srdce a úsmev zostanú. Tvoja láska, tvoje nežné pohladenia a bozky budú nestarnúce a vrúcne.

Pre toto všetko ťa budem milovať. Pre to, aký skvelý človek budeš a akým skvelým človekom urobíš i mňa. Počkám si na teba. Je mi jedno, koľko to bude trvať. Zistím, že si ten pravý, pri ktorom budem šťastná po celý život.

Čakám, láska moja.

Tvoja V.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.